LT   EN   RU  
2019 m. lapkričio 22 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-09-15 Spausdinti Spausdinti
Aš, ryklys

Majesco leidykla paskelbė įsigijusi licenziją kurti žaidimui pagal filmo „Nasrai“ motyvus ir tuoj pat anonsavo būsimąjį veiksmo/nuotykių žaidimą.

Projekto kūrimu užsiims studija Appaloosa Interactive, žinoma savo arkada Ecco the Dolphin: Defender of the Future, išėjusia PlayStation 2 ir Xbox sistemoms. Tiksliau sakant, tai bus tiesiog šiek tiek perdarytas žaidimas, nes iš tiesų Majesco perėmė po savo sparneliu žaidimą Sole Predator (jį Appaloosa kuria jau antrus metus) ir jį... pervadino.

Žaidimo veikėjas – baltasis ryklys, nepatenkintas jo teritorijos ramybę ir vandenį drumsčiančiais naftininkais. Kitų metų vasarą, per kinoserialo „Nasrai“ 30 metų sukaktuves, mes galėsime 20-yje įvairių lokacijų demonstruoti kvapą gniaužiančius triukus, triuškinti valtis ir smulkius objektus, ryti į 64 gabalėlius sudraskytus žmones; žaidimą bus galima žaisti Internete. Kūrėjai žada intuityvų valdymą, du vieno žaidėjo kampanijos režimus, fotorealistinius povandeninius peizažus, galimybę įrašyti žaidimą ir sklandžią animaciją.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kaukazo aviganis (2)    Žuvys (7)    Burtai (8)    Pavydas (5)    Teatrai (21)    Viešieji ryšiai (20)    Anglų kalba (35)    Dailė (34)    Politologija (64)    Sodininkystė (22)    Civilinė sauga (7)    Mokslai (1219)    Transportas (125)    Šokoladas (10)    Akvariumai (58)    Viktor Uspaskich (61)    Vestuvės (16)    Lotynų šokiai (5)    Technologijos (1819)    Simbolika (2)    Skamp (16)    Emigrantai (22)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Išpažintis (16)    Žemės ūkis (33)    Lietuvių fantastika (11)    Korupcija (22)    Wing Tsun (14)    Mama ir vaikas (48)    Vampyrai (9)    Go-go (10)    Grožio salonai (6)    Skundai (22)    Sektos žudikės (6)    Vadovavimas (185)    Šatrija (4)    Žmogaus teisės (18)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Amerikos lietuviai (7)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Sektos (12)    Picerijos (4)    Linux/Unix (34)    Barai (7)    Geležinkeliai (4)    Nusikaltimai (6)    Zigmas Vaišvila (10)    Skandalai (476)    Kalėdos (12)    Euro naujienos (2)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!