LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 26 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-09-16 Spausdinti Spausdinti
„Heroinas“ iš „Stalkerio“ kūrėjų

Ukrainiečių studija GSC Game World anonsavo savo naująjį projektą – realaus laiko fentezi strategiją Heroes of Annhilated Empires. Žaidimas apibūdinamas kaip unikalus RPG ir RTS mišinys su išties epiniais užmojais.

Kertiniu HoAE akmeniu kūrėjai laiko įvykių pilną siužetą. Kampaniją pradėdamas kaip gana eilinis žmogus, žaidėjas turi nemažai padirbėti, įgydamas patirties ir naujų įgūdžių (ir tobulindamas jau esančius). Su laiku, ieškodamas artefaktų, jis apeis visus apylinkės požemius, įvykdys dešimtis šalutinių užduočių, sukaups tonas resursų, pristatys neįveikiamų bazių ir aplink save sutelks daugiatūkstantinę pasekėjų armiją. GSC žada mums pateikti 18 herojų, 100 skirtingų kovinių vienetų, priklausančių 6 visiškai viena į kitą nepanašioms rasėms, 70 gerai animuotų statinių, 50 stebuklingų daikčiukų ir gerai išplėtotą magijos instituciją su 6 magijos mokyklomis. Žaidimas vyks iškart keturiose sferose – sausumoje, po žeme, ore ir jūroje.

Jei spręsime pagal pasirodžiusią grafiką, kuriama, naudojant žaidimo „Kazokai 2“ technologinę bazę – grafinis varikliukas vėl suderins trimatį landšaftą ir gerai detalizuotus statinius ir veikėjus. Toks sprendimas kūrėjams leis ekrane parodyti išties grandiozinius susirėmimus, kuriuose galės dalyvauti iki 64000 karių. Be to, HoAE kruopščiai seka tokius parametrus, kaip kariuomenės moralinį lygis ir vietovės ypatybės. Ypatingo kolorito į žaidimą įneš magijos panaudojimas – jos pagalba bus galima ne tik naikinti, bet ir kurti. Vienas ir tas pats užkeikimas, priklausomai nuo pasirinkto taikinio, turės skirtingą efektą, todėl, prieš paleidžiant ugnies kamuolį, teks dukart pagalvoti. Statistų vaidmenį žaidime „atliks“ vietinės neutralios gentys, turinčios savo papročius ir įstatymus. Kai kurios iš jų galės duoti šalutines užduotis, suteikti pagalbą, kitos – tiesiog kaišios pagalius į ratus.

Savo akimis išvysti epinius mūšius galėsime jau kitais metais. Heroes of Annihilated Empires taps pirmuoju GSC World Publishing, kompanijos GSC Game World leidybinio padalinio išleistu žaidimu.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Picerijos (4)    Žydai (32)    Seimo Pirmininkas (2)    Vandens slidės (2)    Interneto dienoraščiai (2)    Auklės (3)    Gaisrininkai (7)    Filmai (91)    Kino kritika (10)    Korupcija (22)    Anglų kalba (35)    Spausdintuvai (12)    Novelės (102)    Radvilos (32)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Mokslininkai (2)    Paieškos sistemos (14)    Savivaldybių rinkimai (9)    Lietuvos istorija (110)    Laikrodžiai (3)    Švietimas (1281)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Avalynė (7)    Seimo rinkimai (4)    Regbis (4)    Šokoladas (10)    Hip hop dance (4)    Rašytojai (11)    Programavimas (20)    Samsung (3)    Muzika (196)    Bankinės technologijos (11)    Budizmas (73)    Vitaminai (2)    Mitingai (5)    Krikščionys demokratai (3)    MTV (5)    Liūtas (7)    NSO (33)    Vaizdo kortos (3)    Lotynų šokiai (5)    Pelės (5)    Šventieji (10)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Reklama internete (18)    Kompiuterinis saugumas (43)    Aviacija (38)    Tamplieriai (7)    Mobilūs ryšiai (193)    Nešiojami kompiuteriai (12)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!