LT   EN   RU  
2020 m. birželio 4 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-09-18 Spausdinti Spausdinti
Po dviejų apokalipsių

Kas bus su Žeme, jei ją ištiks dvi pasaulinės katastrofos? Atsakymą į šį klausimą žino studijos Smiling Gator Productions darbuotojai, kuriantys on-line MMORPG/šaudyklę Twilight War: After the Fall. Tarp kitko, patys autoriai noriau naudoja savo pačių sugalvotą terminą „XORG“ – „Extreme Online Roleplaying Game“. Išvertus į lietuvių kalbą, tai skambėtų kaip „vieno asmens perpektyvos vaidmenų žaidimas su šaudyklės dinamika“ (kažką panašaus galima pamatyti Neocron).

Žaidimo veiksmas prasideda 2296 metais, po Teroro ir Paskutiniosios Dienos Karų. Jiems abiems visiškai sunaikinus Žemės ekologiją, planeta pavirto į milžinišką dykynę, dabar priklausančią mutantams ir Skel – ateiviams iš kitų pasaulių. Iš žmogiškosios civilizacijos pelenų išliko nedidelės gyvenvietės, dabar turinčios miestų-valstybių statusą. Jose dar galima sutikti paprastus žmones. Kai kurie iš jų ieško praėjusių amžių mokslo sukurtų artefaktų, kai kurie tiesiog stengiasi išgyventi, atmušinėdami banditų grupuočių, vergų prekiautojų, mutantų – žmogėdrų antpuolius ir kaudamiesi su konkurentais, ieškančiais savo vietos po svilinančia saule.

Twilight War žaidimo mechanika mažai kuo skiriasi nuo klasikinių MMORPG – jame yra klanai, PvP zonos, individualios užduotys, transporto priemonės ir prijaukinti gyvūnai. Ekonominė sistema (po karų tai gan suprantama) remiasi mainų sistema: žaidime išvis nėra pinigų, užtat galima bus pamatyti realiai veikiantį paklausos-pasiūlos modelį.

Bus galima pasirinkti dvi rases – žmonių arba mutantų. Kiekviena jų turi savo ypatumus, stipriąsias ir silpnąsias puses. Į pagrindinius sugebėjimus įeina koviniai, gydymo, vogimo ir prekybiniai įgūdžiai, taip pat mokėjimas išgyventi dykynėse ir valdyti transporto priemones. Tam, kad pagerintumėte kurį nors įgūdį, turėsite jį reguliariai treniruoti, pavyzdžiui, sėkmingas šūvis šautuvu padidins jūsų Rifle Skill.

Žaidimas bus paleistas 2006 metų pradžioje. Kaip ir dauguma dabar egzistuojančių on-line žaidimų, Twilight War veiks mėnesinių abonentinių mokesčių sąskaita. Šviežiai atidarytos oficialios žaidimo svetainės puslapiuose – trumpas FAQ, krūva grafikos ir forumas.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

         

Komentuoti

Lankomumo reitingas

Diskusijos - aptarti forume

Versija spausdinimui - versija spausdinimui

Atgal

Mutant Wallpaper

Sauron Wallpaper

Silic Wallpaper

Hell Riders Wallpaper

Trader Wallpaper

Universal Chuch Wallpaper

The Abbey Wallpaper

Ruined City Wallpaper

Twilight War Logo (Color)

Twilight War Logo (Black)

Nuotraukos 1 - 10 iš 11   <<< 1 2 >>>
Atgal
Atsitiktinės gairės:    Atsiprašymas (3)    Kabala (6)    Sąmokslo teorija (19)    Sodininkystė (22)    Transportas (125)    Amfetaminas (2)    Kelionių organizatoriai (6)    Pasakos (60)    Seimo rinkimai (4)    Atleidimo svarba (2)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Šventės (117)    Tamplieriai (7)    Žala sveikatai (16)    Vokiečių aviganis (2)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Pankai (6)    Kovos menai (72)    Vytautas Landsbergis (6)    Slaptos bendrijos (24)    Opijatai (13)    Linux/Unix (34)    Kompiuteriai (148)    Skirmantas Valiulis (32)    Seimo Pirmininkas (2)    Aikido (14)    Miestų bendruomenės (7)    Garso ir vaizdo technika (2)    Bendruomenės (158)    Avinas (7)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Vėlinės (5)    Medžioklė (63)    Spauda (3)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Metalinės muzikos grupės (8)    Vilniaus bendruomenės (4)    Grupės (81)    Vilius Navickas (2)    Aviacija (38)    Elektroninės šiukšlės (10)    Radvilos (32)    Makaronai (2)    Taksas (2)    Religija ir tikėjimai (315)    Kvepalai (10)    Filologija (2)    Pyktis (6)    Gintaras Beresnevičius (26)    Žirgų sportas (4)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!