LT   EN   RU  
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-09-21 Spausdinti Spausdinti
Neverwinter Nights 2: pirmosios detalės

IGN/GameSpy imperijos svetainių šeimyna išleido iškart 3 (1, 2, 3) materialus, skirtus neseniai anonsuotam Neverwinter Nights 2. Deja, kūrėjai neskuba atskleisti visų paslapčių, o straipsniai vienas su kitu sutampa beveik žodis žodin. Tikrai žinoma tik tai, kad naujojo žaidimo pagrindu taps pagerinta “Aurora” varikliuko versija, kuriso vienas ypatumų bus... pilnas DirectX 9.0 funkcijų palaikymas.

Kūrėjų komanda sudaryta iš dešimties žmonių. Jai vadovauja Darenas Monahanas, Icewind Dale ir Baldur's Gate: Dark Alliance prodiuseris, už grafinę dalį atsako Markas Holmsas, žymus originalios NWN dailininkas. BioWare bendrai vadovauja kūrybiniam procesui, duoda naudingus patarimus savo kolegoms iš Obsidian ir pateikia visą reikalingą medžiagą.

Kaip ir pirmtakas, NWN 2 orientuojasi į kokybišką „singlą“ su geru siužetu ir vartotojų sukurtų modulių palaikymu. Kai kurie pakeitimai bus atlikti ir pačiame redaktoriuje (atsiras Module Wizards, leidžiantys greitai sukurti savo kampaniją su norimais parametrais), kuris įeis į standartinį žaidimo komplektą, ir žaidimo tinkle režimas. Pasak Obsidian vadovo Fergiuso Urkharto, kūrėjai peržiūrėjo šimtus Neverwinter Nights fanų forumų temų ir sudarė ilgą sąrašą to, ką galima pagerinti.

NWN 2 siužetas vyksta Nevervinterio teritorijoje ir jo apylinkėse, bet šįkart norima miestą padaryti dar gyvesnį ir įdomesnį (galima būtų palyginti su Akatla iš Baldur's Gate 2). Kalbama ne apie personažų iš ankstesnės dalies perkėlimą: naujasis žaidimas bus visiškai savarankiškas; be to, herojus vėl gali „pakilti“ tik iki 20 lygio, kad dizaineriai galėtų tobulai subalansuoti žaidimą. Jūsų porininkus, kaip ir iki šiol, Hordes of the Underdark maniera valdo kompiuteris.

Tuo smulkmenos ir baigiasi. Grįžimo į Nevervinterį lauksime 2006 m.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Radvilos (32)    Siemens (6)    Kalbos kultūra (39)    Regbis (4)    Apatinis trikotažas (17)    Automobiliai (41)    Kelionių pasiūlymai (7)    Filosofija (326)    Statyba (29)    Mokslai (1219)    Projektavimas (7)    Šokiai (56)    Rytietiški šokiai (16)    Kulinarija (181)    Maxima (10)    Interneto dienoraščiai (2)    BTV (3)    Pagalba ir prevencija (124)    Aviacija (38)    Šventasis Kazimieras (2)    Omnitel (12)    Lietuvių valgiai (28)    Drabužiai (41)    Parapsichologai (7)    Taksas (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Gotai (17)    Prezidento rinkimai (6)    Aukštasis mokslas (13)    Metalistai (8)    Literatūra (239)    Savivaldybių rinkimai (9)    Simbolika (2)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Žinių visuomenė (14)    Klonavimas (10)    Homeopatija (5)    Žuvininkystė (2)    Užsienyje (50)    Psichologija (89)    Garso sistemos (15)    Sektos žudikės (6)    Bankinės technologijos (11)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Viešieji ryšiai (20)    Advokatai (10)    Restoranai (5)    Hipnozė (10)    Kanapės (15)    Filatelija (11)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!