LT   EN   RU  
2020 m. birželio 4 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-10-27 Spausdinti Spausdinti
NWN moduliai bus parduodami

Bioware atidarė savo online parduotuvę, kurioje jau pardavinėja... modulius Neverwinter Nights žaidimui. “Ant lentynėlės” - kol kas iš viso 3 produktai 8 (“palengvinta” versija kainuoja 6) dolerius kainuojantis Kingmaker, už penkinę išstatytas ShadowGuard ir iš pagrindų perdirbtas Witch's Wake 1, kuris duodamas kaip bonusas, perkant ShadowGuard, ir atskirai neparduodamas.

Vertėtų pažymėti, kad Bioware žada išplėsti mokamų modulių asortimentą tam bus kviečiami patys talentingiausi NWN bendruomenės kūrėjai. Taip pat tuo užsiims ir pačios kompanijos darbuotojai. Oficialus parduotuvės atidarymas numatomas lapkričio 10 d. Kokių gi modulių sulauksime artimiausiu metu?

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Augalai (8)    Vytautas Landsbergis (6)    Švietimas (1281)    Kvepalai (10)    Grybų patiekalai (6)    Opel (4)    Paieškos sistemos (14)    TELE-2 (7)    Aerobika (3)    Vėlinės (5)    Civilinė sauga (7)    Sąmokslo teorijos (19)    Gintaras Beresnevičius (26)    Istorija (154)    Kietieji diskai (17)    Egiptas (24)    Sekimas ir privatumas (12)    Paukščiai (5)    Ekologiški produktai (2)    Žirgų sportas (4)    Geležinkeliai (4)    Smurtas mokyklose (10)    EBSW (40)    Valdas Adamkus (11)    Joga (56)    Sportas (8)    Stalo žaidimai (7)    Meino meškėnas (2)    Žydai (32)    Aukštasis mokslas (13)    Muzika (196)    Žemės grobstymai (50)    Bitė (5)    Liūtas (7)    Runkeliai (18)    Katės (33)    Radvilos (32)    Vaiko sveikata (8)    Rašytojai (11)    Sektos žudikės (6)    Avinas (7)    Feng šui (7)    Nekilnojamasis turtas (22)    Priklausomybė (3)    Renginiai (31)    Religija ir tikėjimai (315)    Knygos (23)    Lobių ieškotojai (3)    Reinkarnacija (6)    Jausmai (27)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!