LT   EN   RU  
2020 m. birželio 4 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Racionalus žmogus pats adaptuojasi prie savo aplinkos. Neracionalus gi atkakliai bando pačią aplinką pritaikyti prie savęs. Kaip tik todėl visas progresas ir priklauso nuo neracionaliųjų."
George Bernard Shaw
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-11-22 Spausdinti Spausdinti
Berniukas teisėsi su pažadą sulaužiusia motina

Ko tik nesigriebia vaikai, norintys, kad tėvai jiems nupirktų trokštamą dalyką (jūs net neįsivaizduojat, kokių gudrybių tekdavo imtis, kad prieš kelis metus bent Kalėdoms sulauktum Zhiliton ar Sega-Mega-Drive kompiuterio) !!!

Šios bėdos kamuoja ne vien mūsų vaikus. 11-metis Centrinėje Kinijoje gyvenantis kinų vaikinukas iškėlė ieškinį savo motinai, kai ši už gerą mokymąsi atsisakė jam nupirkti kompiuterį.

Pasak China Daily informaciją, mama pasakė savo sūnui, kad, jei jis susiims ir pasieks geresnį, nei 94% pažangumą, ji nupirks jam kompiuterį.

Kaip ten bebūtų, kai berniukas sugebėjo pasiekti taip tėvų trokštamą pažangumą ir tapo pirmūnu, motina sūnui pranešė, kad ji negalinti sau leisti tokių išlaidų.

Deja, Chingženge (Xingzheng), Henano provincijos mieste gyvenantis vaikiukas taip pat padėjo tėvams tvarkyti savo verslą ir gerai žinojo, kaip savo reikalų tvarkymui pasisamdyti advokatą.

Reikalas iš tikrųjų pasiekė teismą, bet bylą išklausęs teisėjas sugebėjo sutaikyti abi puses, deja, ar vaikis gavo kompiuterį, kukliai nutylimą. Och, jau tie kinai...

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Žala sveikatai (16)    Kompiuterinis saugumas (43)    Vestuvės (16)    Arbata (10)    Vartotojai (29)    Domenai (11)    Moterims (34)    Avalynė (7)    Atleidimas (4)    Architektūra (11)    Meino meškėnas (2)    Lietuvių valgiai (28)    Motociklai (12)    Atsiprašymas (3)    Spiritizmas (4)    Ožiaragis (7)    Šamanai (7)    Kitos šventės (7)    Garso sistemos (15)    Kokainas (6)    Artūras Zuokas (41)    Pedagogika (21)    Romas Kalanta (4)    Darbdaviai (10)    Kandidatai į prezidentus (5)    Nokia (24)    KGB (35)    Interneto dizainas (5)    Fajetai (2)    Komunikacija (166)    Lietuvių fantastika (11)    Draudimas (7)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Ekologinis ūkis (2)    Žmogaus klonavimas (2)    Pavydas (5)    Dieta (33)    Filatelija (11)    Sodininkystė (22)    Prezidento rinkimai (6)    Depresija (29)    Lotynų šokiai (5)    LICS (17)    Go-go (10)    Spausdintuvai (12)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Atleidimo svarba (2)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Mada (4)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
5. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!