LT   EN   RU  
2020 m. kovo 31 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-12-18 Spausdinti Spausdinti
Ka gi mums ruošia id Software?

Devintojoje kasmetinėje QuakeCon asamblėjoje, kalbėdamas su id Software kūrybos gerbėjais, Todas Cholenšidas papasakojo apie ateities planus.

Pasak id vadovo, naujasis projektas radikaliai skiriasi nuo viso to, ką kompanija darė anksčiau. Žaidimas, kuris taps nauju studijos brendu nuo Quake pasirodymo laikų, kuriamas, galvojant apie PC vartotojus, tačiau neatmetama galimybė pradžiuginti ir naujos kartos konsolinių sistemų gerbėjus.

Sikvelų ir priedų jau esantiems id žaidimams kūrimu užsiims trečiosios firmos. Raven Software dirba su Quake 4, kol kas neanonsuota studija lipdo priedą Doom 3, o tinkama kandidatūra į Return to Castle Wolfenstein 2 kūrėjus dar nerasta.

Veikiantį Doom 3 varikliuką mes dar pamatysime mažiausiai tris kartus. Nauja pono Karmako technologija licenzijuota Quake 4, RtCW 2 ir dar vieno projekto kūrimui. Atskleisti jo pavadinimą ir kūrėją Cholenšidas atsisakė, bet vistik užsiminė, kad kalba eina apie populiarų brendą.

O kaipgi pats Doom 3? Planuojama išleisti demo versiją (tiksli išleidimo data nenurodoma) ir pataisų rinkinį, ištaisantį smulkias klaidas, kylančias žaidžiant tinkle.

Tuo pačiu metu id Software ir Activision biuruose viešpatauja pakili nuotaika - pagal pirminius duomenis, jau pirmąją po pasirodymo žaidimo pardavimų savaitę pasiektas naujas absoliutus PC žaidimų pardavimų rekordas. Šiuo metu Activision tikslina skaičius.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Šunų veislės (52)    Slaptos bendrijos (24)    Pelės (5)    Gender Loops (6)    Krišnaizmas (3)    Eurointegracija (5)    Telekomunikacijos (188)    Žirgų sportas (4)    Atleidimo svarba (2)    Mokėjimo kortelės (7)    Delfinologija (4)    Apatinis trikotažas (17)    Netolerancija (6)    Geografija (22)    Bibilija (10)    Kačių veislės (25)    Vampyrai (9)    Pramogos (191)    Jautis (2)    Chemija (5)    Lotynų šokiai (5)    Informaciniai karai (11)    Kelionių pasiūlymai (7)    Draudimas (7)    Krašto apsauga (27)    Vytautas Landsbergis (6)    Mistika (446)    Žemgrobiai (6)    Euro naujienos (2)    Bučiniai (31)    Mergelė (7)    Pankai (6)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Sektos žudikės (6)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Meilė bloguose (6)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Metalas (22)    Mazda (2)    Lietuvos istorija (110)    Kovo 8 (3)    Mobilūs ryšiai (193)    LICS (17)    Kalėdos (12)    Toyota (2)    Sąmokslo teorijos (19)    Turizmo agentūros (10)    Meilė (138)    Miniatiūros (7)    Gyvūnai (174)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!