LT   EN   RU  
2020 m. kovo 31 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-12-18 Spausdinti Spausdinti
Codemasters: “Mes neparsiduodame!”

Codemasters paneigė solidaus britų verslo leidinio MCV paskelbtą pranešimą, esą, ji, kaip ir Eidos, išstačiusi pardavimui savo aktyvus ir kompaniją ruošiasi nupirkti prancūzų el. žaidimų leidėja Ubisoft. Patvirtinta tik tai, kad Ubisoft atsisakė planų įsigyti Eidos, kai šios kompanijos vertė pirmadienį nukrito 5.2% - investuotojai būgštavo, kad toks brangus pirkinys (prancūzų siūlyta suma 40% viršijo dabartinę Eidos vertę) pakenks finansinei kompanijos gerovei. Vietoj Ubisoft Eidos grandą gelbėti pasišovė amerikiečių Electronic Arts, lengva ranka ištiesusi $300 mln. dolerių už teisę priglausti Laros Kroft kūrėjus. Ne taip seniai EA spėjo įtvirtinti savo pozicijas ūkanotajame Albione, už $48 mln. nupirkusi Criterion Software, lenktyninės arkados Burnout ir RenderWare programos kūrėją.
“Būdami klestinčia ir gana sėkminga privačia leidykla, mes sulaukiame nemažai kitų firmų dėmesio, bet mes neparsiduodame, o gandai apie sandėrį su Ubisoft - ne daugiau, nei gandai”, - pareiškė Codemasters spaudos vadybininkas.

Be to, šiandien tapo žinoma, kad Colin McRae Rally 2005 JAV bus išleistas išimtinai Xbox’ versija. PlayStation 2 ir РС versijos bus prieinamos tik Europai, Australijai, taip pat jas bus galima įsigyti Codemasters online parduotuvėje.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    IT parodos (10)    Emo (10)    Bildukai (3)    Dalia Grybauskaitė (16)    Kandidatai į prezidentus (5)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Saugus internetas (11)    Lietuvoje (5)    Sektos (12)    Civilinė sauga (7)    Fajetai (2)    Įžymūs žmonės (68)    Runkeliai (18)    Kreditai (2)    Aerobika (3)    Lietuvoje (16)    Barai (7)    Viktor Uspaskich (61)    Prokuratūra (4)    Sony Ericcson (40)    Laikrodžiai (3)    Helouvynas (7)    Žirgų sportas (4)    Skandalai (476)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Žala sveikatai (16)    Vadyba (89)    Kelnaitės (2)    Metalas (22)    Auklės (3)    Ekologiški produktai (2)    Kaziuko mugė (3)    Maxima (10)    Brendis (6)    Žinių visuomenė (14)    Gyvūnai (174)    Šunys (67)    Kino kritika (10)    Žvejyba (30)    Pyktis (6)    Tinklapiai (13)    Automobiliai (41)    Savivaldybių rinkimai (9)    Omnitel (12)    Šventasis Pranciškus (3)    Škotų aviganis (3)    Vandens slidės (2)    Foje (3)    Kultūra (749)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!