LT   EN   RU  
2021 m. kovo 3 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-01-02 Spausdinti Spausdinti
Priešo užnugaryje - 2?

Kol žaidimo „Priešo užnugaryje“ kūrėjai spėriai pluša, lipdydami pataisą su pilnaverčiu multiplayer palaikymu, žaidimo Vakaruose leidėjas, Codemasters, galvoja apie dar tolimesnę ateitį. Užregistruotiems oficialios kompanijos svetainės lankytojams pradėta apklausa, kurios tikslas - išaiškinti žaidėjų pageidavimus naujajam priedui (arba net sikvelui!).

Apklausoje - standartiniai klausimai apie tokius žaidimo elementus, kaip jo sąsaja, technikos įvairovė ir kt., o taip pat sunkias žaidimo vietas, nes Vakaruose žaidimas kritikuojamas būtent už per didelį kampanijų sudėtingumą. Be to, leidėją domina ir istorinis periodas - žaidimui siūloma pasirinkti abu pasaulinius karus arba kautynes Korėjoje ir Vietname.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Istorija (154)    Žemės ūkis (33)    Lietuvoje (5)    Slaptos bendrijos (24)    Sektos žudikės (6)    Mokėjimo kortelės (7)    Šamanai (7)    Žala sveikatai (16)    Geležinkeliai (4)    Procesoriai (28)    Priklausomybė (3)    Kinas (193)    Grybai (3)    Sąmokslo teorija (19)    Dažasvydis (3)    Omnitel (12)    Šv. Valentino diena (11)    Ekologija (15)    Žemgrobiai (6)    Velniai (9)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Erotiniai šokiai (23)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Rokeriai (3)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Restoranai (5)    Atsiprašymas (3)    Likeris (2)    Moterims (34)    Energetika (13)    Architektūra (11)    Bildukai (3)    Metalinės muzikos grupės (8)    Proza (157)    Metalas (22)    Liemenėlės (3)    Burtai (8)    Šventės (117)    Šaudymas iš lanko (2)    Šatrija (4)    Antanas Terleckas (2)    Hip hop dance (4)    Vilniaus bendruomenės (4)    Stomatologija (6)    BTV (3)    Shotokan (11)    Emigrantai (22)    Žinių visuomenė (14)    Vampyrai (9)    Jautis (2)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
5. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!