LT   EN   RU  
2020 m. balandžio 8 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
"Dieve, duok man kantrybės, kad nesipriešinčiau tam, ko negaliu pakeisti, drąsos - kad pakeisčiau tą, ką galiu, ir išminties - kad visada sugebėčiau viena nuo kita atskirti."
Kurtas Vonegutas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-25
Žvaigždžių respublikos
Elixir Studios kuria politinio [...]Republic: The Revolution real-time žaidimo tęsinį, kuris smarkiai skirsis nuo originalo. Projekto žanras atitinka Republic Dawn: The Chronicles of the Seven, kuris pavadintas... „didžiuliu pirmojo asmens perspektyvos MMOG kosmose“ ! Žaidėjams teks atkurti naciją, rimtai nukentėjusią netikėto jos priešų puolimo metu, atkūrus jos valdžios organus, ekonomiką ir armiją.

Kartu su Elixir žaidimą kuria Nicely Crafted Entertainment studija, žinoma  dėl savo MMORPG Time of Defiance projekto - naujajai „Respublikai“ pateiks AliceServer technologiją ir savo kolegoms padės kurti Artificial Life varikliuką. Be iš koto verčiančios grafikos, autoriai rimtą dėmesį nusiteikę skirti siužetinės linijos kūrimui, ir tam turi pakankamai laiko - žaidimą išleisti planuojama 2007 metais.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Vitaminai (2)    Teisėtvarka (24)    Parašiutizmas (15)    Jautis (2)    KGB (35)    Vabzdžiai (5)    Užsienyje (50)    Turizmo agentūros (10)    Bildukai (3)    Kokainas (6)    Žiniasklaida (108)    Arbata (10)    Mama ir vaikas (48)    Prezidento rinkimai (6)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Eurointegracija (5)    Tamplieriai (7)    EBSW (40)    Sveikata (313)    Panayiotis Zavosas (2)    Šachmatai (11)    Interneto dizainas (5)    Interneto dienoraščiai (2)    Renginiai (31)    Nekilnojamasis turtas (22)    Vaizdo sistemos (34)    Skundai (22)    Alus (22)    Alkoholizmas (15)    Rašytojai (11)    Škotų aviganis (3)    Striptizas (8)    Saugus internetas (11)    Soliariumai (5)    Kandidatai į prezidentus (5)    Teatrai (21)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Vaizdo kortos (3)    Windows (7)    Kelionių įspūdžiai (26)    Vartotojai (29)    Šatrija (4)    Korupcija (22)    Krizė (59)    Žindymas (14)    Skinheadai (9)    Samsung (3)    Opijatai (13)    Fajetai (2)    Dalia Grybauskaitė (16)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
5. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!