LT   EN   RU  
2020 m. birželio 1 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Žmogaus prigimtis liepia alkaniems kovoti dėl maisto, išsekusiems stengtis pailsėti, darbo išvargintiems ieškoti atokvėpio, o pažemintiems rūpintis pagarba.
Kung Sun Jangas
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-16 Spausdinti Spausdinti
Lego Star Wars jau parduotuvėse

Eidos naujausi žaidimai skiriami ir vaikams, ir nostalgiškiems suaugusiems; metraščio pirmieji trys epizodai pateikti kvartalų statymo forma.

Eidos pranešė, kad Lego Star Wars, skirti Xbox, PlayStation 2, AK ir Game Boy Advance, jau yra parduotuvėse. PS2, Xbox bei AK versijas plėtojo UK studios Giant Interactive Entertainment ir Traveller's Tales, o GBA versiją - Amaze Entertainment.

Lego Star Wars yra veiksmo žaidimas išdėstytas Star Wars (Epizodai I-III) fone. Visi žaidimo veikėjų, transporto priemonių, pastatų elementai yra sukurti pagal virtualų Lego.

Žaidėjai kontroliuos daugybę veikėjų iš Star Wars, įskaitant Obi-Wan, Anakin ir Jar-Jar Binks. Kiekvienas personažas turi specifines galias, kurios bus reikalingos sudėtingiems žaidimo elementams. Žaidime bus lenktynių etapai ir koopercinis žaidimas.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Homeopatija (5)    Slaptos bendrijos (24)    Foje (3)    Interneto dienoraščiai (2)    Zigmas Vaišvila (10)    Erotiniai šokiai (23)    Medžioklė (63)    Kūdikio maitinimas (3)    Tibetas (10)    Žmogaus teisės (18)    LNK (2)    Emo (10)    Darbo partija (4)    Toyota (2)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Siemens (6)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Sony Ericcson (40)    Go-go (10)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Vorai (2)    Subkultūros (99)    Politologija (64)    Menas būti kartu (2)    Kelnaitės (2)    Aiškiaregiai (11)    Mistika (9)    Simbolika (2)    Emigrantai (22)    Krikščionybė (135)    Turizmas (151)    Šokoladas (10)    Filatelija (11)    Hipiai (9)    Naršyklės (7)    Ištikimybė (4)    Programos (61)    Rokeriai (3)    Leo LT (12)    Omnitel (12)    Aikido (14)    Viktor Uspaskich (61)    Mokyklos (22)    Škotų aviganis (3)    Maxima (10)    Kaziuko mugė (3)    Krašto apsauga (27)    Žydai (32)    Mityba (43)    Muzika (196)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
5. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!