LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 13 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-19 Spausdinti Spausdinti
Eidos atskleidžia naująją Lara Croft

Pirmosios oficialiosios detalės apie Tomb Raider: Legend, Laros septintasis nuotykis; patvirtinta Xbox versija. Pirmieji bandymai viduje.

Po dvejų metų, apgaubtų paslaptimi, Eidos Interactive atskleidžia septintąjį Tomb Raider žaidimą. Anksčiau apie jį buvo netiesiogiai užsimenama tik britų leidėjo finansinėse ataskaitose.

Dabar visuomenė gavo pirmą oficialią informaciją apie Tomb Raider: Legend. Kadangi žaidimas gėdingai pasižymėjo kitame Tomb Raider: Angel of Darkness, kuris buvo prasčiausiai įvertintas, Eidos pradėjo nuo ilgo įvado apie naują Legendos “kategorijos kryptį” .

Anot Eidos pranešimo, naujasis vykdytojas, vidaus studija Crystal Dynamics, “ėmėsi patys naujai atrasti Larą Croft.” Vykstant “sielos ieškojimo misijai”, plėtojimo komanda ne kartą žaidė ir skaitė kiekvieną ankstesnio Tomb Raider žaidimo apžvalgą. Komanda taip pat “klausėsi daugybės žaidėjų aistringų prašymų bei nuomonės”, kol vykdė išplėstinį tyrimą. Jie pasamdė Toby Gard, vieną iš pirminio Tomb Raider pagrindinio dizaino kūrėją, kad “prižiūrėtų” projektą (nors ir gana vėlai).

"Nustatant Tomb Raider veiksmo vieta, mes grįžome prie Laros kilmės, uždavinėjome sau sunkius klausimus ir bandėme galvoti kitaip,” sakė Eidos kategorijos marketingo viceprezidentas Chip Blundell. “Kas yra Lara Croft? Kuo ji pasižymi? Ar ji yra svarbi dabar? Tik atsakę į šiuos klausimus, mes galėjome užtikrinti, jog žaidėjai patirs tokių išgyvenimų, kokių nusipelnė, kartu su savo mylima heroje.”

Užtikrinę skaitytojus, kad Angel of Darkness klaidos nebepasikartos, Eidos plačiai apibūdino Tomb Raider: Legend. Pareiškimas nieko neužsiminė apie Legendos žaidimą ar istoriją, išskyrus, jog tai “pagyvina esminius tyrinėjimo ir sprendimo nuotykių išgyvenimus”, kurie iš pradžių padarė šį žaidimą populiariu.

Vietoj to, Eidos sutelkė dėmesį į naujo dizaino Lara Croft. Apibūdinus, kaip ji demonstruos “sudėtingas animacines išraiškas, judesius ir sugebėjimus,” kompanija pareiškė, kad naujosios Laros “išvaizda bei judesiai bus neatskiriamas jos gebėjimų, motyvacijų ir asmenybės tobulinimas.”

Tačiau, žinant, jog geriau vieną kartą pamatyti, nei tūkstantį kartų išgirsti, Eidos taip pat išleido pirmą naujosios Laros Croft modelį (pavaizduotą). Atrodanti atletiškiau ir ne tokia apkūni negu ankstesni įsikūnijimai (nieko panašaus į Angelina Jolie , kuri vaidino Tomb Raider filme), naujoji Lara taip pat puikuojasi raudonesniu plaukų atspalviu. Eidos komentuoja, kad “Laros modelio natūrali struktūra, realios tekstūros ir detalūs veido bruožai” atrodė gana artimi normai. Nejudantis paveikslas negalėjo patvirtinti, kad jos “akys reaguoja, o judesiai grakštūs.

Laros modernios įrangos arsenalas taip pat buvo parodytas paveiksle. Ji išlaiko tuos pačius batus, šortus, palaidinę bei dviejus pistoletus, tačiau puikuojasi detaliu diržu ir kuprine dviem granatų rūšimis. Ant jos diržo kabo žiūronai ir baltas cilindrinis objektas, kuris yra arba magnetinis sukibimo prietaisas, asmeninis apšvietimo prietaisas, arba komunikacijų įrangos dalis, kurią, anot Eidos, ji naudos žaidime.
Eidos taip pat atskleidė, jog Tomb Raider: Legend bus išleista dabartinei Xbox kartai. Ankstesnės užuominose apie žaidimą buvo minima, kad jis bus išleistas PlayStation, AK ir PSP bei kitai Xbox kartai. Keista, tačiau paskutiniai du formatai pareiškime nebuvo paminėti.

Eidos pažadėjo, kad daugiau detalių apie Tomb Raider: Legend bus atskleista balandžio mėnesį per naujo Tomb Raider tinklapio atidarymą. GameSpot pateiks naujų detalių, kai tik jos atsiras.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Nekilnojamasis turtas (22)    Striptizas (8)    Gintaras Beresnevičius (26)    Delfinologija (4)    Vėlinės (5)    Lietuvoje (43)    Kelionių pasiūlymai (7)    Shidokan (3)    Tatuiruotės (7)    Mobilūs ryšiai (193)    Tinklapiai (13)    Feng šui (7)    Medžioklė (63)    Leo LT (12)    Klonavimas (10)    Elektroninės šiukšlės (10)    Šaulys (7)    E - komercija (87)    Tėvynės sąjunga (4)    Krašto apsauga (27)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Astronomija (46)    Kreditai (2)    Likeris (2)    Prezidento rinkimai (6)    Foje (3)    Matematika (2)    TV3 (4)    Interneto tinklai (4)    Miestų bendruomenės (7)    Mokėjimo kortelės (7)    Mokslininkai (2)    Soliariumai (5)    Išpažintis (16)    Alus (22)    Romas Kalanta (4)    Nusikaltimai (6)    Vytautas Bogušis (12)    Meninė gimnastika (14)    Svarstyklės (7)    Romas (3)    Monitoriai (11)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Kompiuterių virusai (52)    Religija ir tikėjimai (315)    Žindymas (14)    Hip hop dance (4)    Kovos menai (72)    Fajetai (2)    Pirmoji meilė (3)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
5. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!