LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 13 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-21 Spausdinti Spausdinti
SWAT 4 šturmuoja AK

VU Games išleidžia savo būrio šaulį: taktišką policijos imitaciją leis vadovauti penkiems pareigūnams.
Po Watts riaušių sukeltų neramumų ir stiprėjančios rasinės įtampos šeštojo dešimtmečio pabaigoje pietinėje Kalifornijoje pradėjo atrodyti, kad tai sunaikins pietų kraštą, todėl Los Andželo policijos departamentas tapo pirmąja teisės vykdymo agentūra, įkūrusia gerai treniruotų pareigūnų specialiąją grupę. Specialieji Ginklai ir Taktika, geriau žinomi kaip SWAT, puikiai organizuota grupė tapo vienu iš labiausiai gerbiamų būrių pasaulyje.

VU Games įveda SWAT būrio organizuotą taktiką ir modernius įtaisus į AK su SWAT 4, kurie jau yra mažmeninėse parduotuvėse. Žaidimą išplėtojo Irrational Games, kurie dirbo su Tribes: Vengeance and Freedom Force. Tai pirmasis SWAT žaidimas nuo 1999-ųjų SWAT 3: Close Quarters Battle ir antrasis, kai buvo pereita nuo strategijos prie asmeninio šaulio.

Žaidžiant vienam žaidėjui, SWAT būrio seržantas vadovauja kitų keturių pareigūnų grupei, atliekančiai 14 misijų, įskaitant įkaitų išvadavimą ir taikinių sunaikinimą.

Kai žaidžia daugiau žaidėjų žaidimai būna komandiniai – iki 16 tiesioginių žaidėjų ir penkių asmenų kooperaciniu žaidimu. Žaidėjai gali kovoti vieni su kitais VIP apsaugos būdu, komandos mirtinose varžybose ir bandymu nukenksminti bombą arba atlikti bet kurią iš 14 kampanijos misijų ar įprastą misija kooperaciniu būdu.

Skirtingai nei kiti šauliai, SWAT 4 reikalauja, kad būtų laikomąsi realaus gyvenimo kovų taisyklių, t.y. nebėgti į tamsius kambarius šaudant kulkoms. SWAT komandos turi naudotis nemirtinais metodais, kai tik įmanoma. Neatsargūs veikėjai turės atsakyti policijos viršininkui ar jie išeis civiliais, ar paliks kraujo pėdsaką iš paskos.

Laimei, žaidimas siūlo keleta nemirtinų ginklų savo arsenale, tokių kaip blyksinčios granatos, taser šautuvai ir pipirų uždanga, norint išvengti pylos nuo viršininko. Kai kurie nusikaltėliai nepraeis tyliai, todėl dar yra automatai, šratiniai šautuvai bei šturmuojamieji ginklai. Be to, dar yra daugybė prietaisų, tarp kurių yra optinių kamerų ir paprastų bet efektyvių durų pleištų.

Swat 4 yra vertinamas V – vyresniems.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Seimo rinkimai (4)    Romas (3)    Opel (4)    Dieta (33)    Dažasvydis (3)    Emigrantai (22)    Sportas (8)    Kompiuterinis saugumas (43)    Delfinologija (4)    Atleidimas (4)    Miestai (14)    Lietuvių fantastika (11)    Valdas Adamkus (11)    Archeologija (42)    Užsienyje (50)    Romas Kalanta (4)    Skundai (22)    Apskaita (15)    Garso sistemos (15)    Darbo partija (4)    Melagių diena (3)    Psichiatrija (64)    Chemija (5)    Paukščių gripas (21)    Žemės grobstymai (50)    Grybų patiekalai (6)    Ekonomika (259)    Šaulys (7)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Aukštasis mokslas (13)    Žvejyba (30)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Avinas (7)    Sportas (180)    Helouvynas (7)    Meninė gimnastika (14)    Sel (10)    Budizmas (73)    Vorai (2)    Modemai (8)    Domenai (11)    Aiškiaregiai (11)    Maxima (10)    Variakojis (11)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Geologija (20)    Dvyniai (9)    Vartotojai (29)    Liberalai demokratai (3)    Shotokan (11)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
5. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!