LT   EN   RU  
2021 m. sausio 17 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-22 Spausdinti Spausdinti
Sims 2 Naktinis gyvenimas atsiranda scenoje

EA Games ir Maxis oficialiai paskelbė kitą populiaraus gyvenimo imitacijos tęsinio padidėjusį paketą.

EA Games ir Maxis oficialiai paskelbė antrą plėtimo paketą, tęsiant jų sėkmingą 2004-ųjų Sims 2, kurio jau parduota daugiau kaip 4,5 milijonų vienetų visame pasaulyje.

Sims 2 Naktiniame gyvenime bus visiškai naujas gyvenimo, ieškant malonumų, tikslas, o taip pat ir pasimatymų mechanizmas bei “viliojimo sistema”, kuri keistiems, neaiškiai šnekantiems pirminio žaidimo personažams suteiks daugiau būdų bendrauti tarpusavyje.

Be to, padidėjimas leis simsams išeiti iš namų pasilinksminti ištvirkusiame miesto naktiniame gyvenime. Taip pat bus pridėti 125 nauji vakarėlių atributai, įskaitant didžėjaus būdelę ir kitą naktinio klubo įrangą. Anot vyresniojo prodiuserio Tim LeTourneau, “ su Sims 2 Naktiniu gyvenimu žaidėjai galės paimti savo Simsus iš priemiesčių į naktį, kur jie eis į pasimatymus, vaikščios po miestą, iki aušros liks karščiausiuose miesto vietelėse.”

Apie naujojo padidėjusio paketo egzistavimą buvo užsiminta Sims 2 Universiteto mažmeninio įpakavimo reklaminėje medžiagoje. Naktinis gyvenimas pasirodys šį rudenį.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    E - komercija (87)    Kaziuko mugė (3)    Fizika (11)    Vandens slidės (2)    Škotų aviganis (3)    Kietieji diskai (17)    Vestuvės (16)    Konspiracija (2)    Mitingai (5)    Valstiečių sąjunga (2)    Vynas (16)    Amerikos lietuviai (7)    Informaciniai karai (11)    Leo LT (12)    Rytietiški šokiai (16)    Dailė (34)    Kinas (193)    Kulinarija (181)    Vaizdo sistemos (34)    Lietuvoje (16)    Omnitel (12)    Pagonybė (3)    Šamanai (7)    Psichiatrija (64)    Saugus internetas (11)    Projektavimas (7)    Skamp (16)    Klonavimas (10)    Kompiuteriai (148)    Kelionių pasiūlymai (7)    Romas (3)    Konditerija (10)    Žmogaus klonavimas (2)    Religija ir tikėjimai (315)    Literatūra (239)    Vaiko sveikata (8)    Mama ir vaikas (48)    Energetika (13)    Vėlinės (5)    Fotografija (17)    Depresija (29)    Reinkarnacija (6)    KGB (35)    Kvepalai (10)    Transportas (125)    Ekologiški produktai (2)    Kalėdos (12)    Rokeriai (3)    Komunikacija (166)    Proza (157)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
5. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!