LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 13 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-26 Spausdinti Spausdinti
"Tabula rasa" dėl Tabula Rasa

NCsoft pašalino tinklapį MMORPG Tabula Rasa, pakeisdamas jį puslapiu, kur ruošiamas projektas apie būsimas naujoves. Pirmoji žaidimo " inkarnacija " nepatenkino rengėjų, leidėjų bei testuotojų reikalavimų, todėl jos buvo atsisakyta. Pirmą kartą ji buvo parodyta praėjusioje E3, tačiau vasarą komandą paliko visi pagrindiniai dizaineriai, o rudenį paruoštam darbui vadovavo Ultima serijos kūrėjas Ričardas Geriotas. Tada buvo pranešta, kad realizacija nukeliama į 2005 metus.

Gerioto vadovavimo laikotarpiu Tabula Rasa perėmė naują kryptį, apie kurią artimiausiu laiku bus pranešta oficialiuose tinklapio puslapiuose. Pakeistą koncepciją ir veiksmus parodys E3. Pardavimų pradžia numatyta 2006 metais.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Kanapės (15)    Civilinė sauga (7)    Atmintis (4)    Pagonybė (3)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Turizmas (151)    Seimo rinkimai (4)    Raganos (12)    Kulinarija (181)    Barai (7)    Krišnaizmas (3)    Artūras Zuokas (41)    Neištikimybė (2)    Apskaita (15)    Specialiosios tarnybos (36)    Škotų aviganis (3)    Gotai (17)    Grybų patiekalai (6)    Paukščiai (5)    Interjero dizainas (13)    Rytietiški šokiai (16)    Visuotinė istorija (44)    Aerobika (3)    Firmos (12)    Žiniasklaida (108)    Arūnas Valinskas (4)    Kandidatai į prezidentus (5)    Kompiuterių virusai (52)    Džiaugsmas (2)    Proza (157)    Lotynų kalba (11)    Istorija (154)    Viskis (8)    Amfetaminas (2)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Mokyklos (22)    Vox Populi (14)    NSO (33)    Ekonomika (5)    Gatvės šokiai (5)    Subkultūros (99)    Erich Fromm (5)    Draudimas (7)    Katės (33)    Domenai (11)    Šatrija (4)    Žemės grobstymai (50)    Romas Kalanta (4)    Žemgrobiai (6)    Reinkarnacija (6)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
5. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!