LT   EN   RU  
2020 m. liepos 5 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-27 Spausdinti Spausdinti
SCi kišenėje – beveik trečdalis Eidos

SCi Entertainment Group ir vėl padidino savo dalį Eidos – dabar ji glaudžiai priartėjo prie "30 %" dalies. Amerikiečių firma Elevation Partners, kuri rungiasi su SCi už dėl teisės pirkti anglų leidėją, perėjo prie psichologinės atakos.

Eidos akcininkai turėtų įvertinti rizikos faktorių, kuris susijęs su Eidos ir SCi susijungimu, - kalbama šiomis dienomis paviešintame spaudos pranešime. – Sci – perspektyvi kompanija, tačiau ji turi mažai patirties stambių įmonių integracijoje, stambių tarptautinių žaidimų leidėjų valdyme. " Elevation Partners vėl pabrėžė savo pasiūlymo naudą, prižiūrinčią Eidos pirkimą už grynuosius pinigus ( SCi siūlo keistis akcijomis santykiu 6 :1 ) ir leidėjo virtimą į uždarą kompaniją.

Šiuo metu Eidos direktorių taryba tęsia abiejų variantų peržiūrą.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Hobi (106)    Šventasis Antanas (2)    Kelionių organizatoriai (6)    Programos (61)    Filatelija (11)    Tinklapiai (13)    Regbis (4)    Panayiotis Zavosas (2)    Nokia (24)    P2P tinklai (2)    TELE-2 (7)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Slaptos bendrijos (24)    Fantastika (21)    Shotokan (11)    Pasakos (60)    Neištikimybė (2)    Aiškiaregiai (11)    Kazino (10)    Ginklai (22)    Avalynė (7)    Meilė (138)    Vaiduokliai (23)    Variakojis (11)    Lietuvių fantastika (11)    Metalinės muzikos grupės (8)    Advokatai (10)    Žydai (32)    Meninė gimnastika (14)    Mazda (2)    Duomenų apsauga (3)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Nusikaltimai (6)    Visuotinė istorija (44)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Tamplierių ordinas (7)    Dvarai (36)    Wing Tsun (14)    NSO (33)    Reklama internete (18)    Šaudymas iš lanko (2)    Hipiai (9)    Emo (10)    Astrologija (27)    Valstiečių sąjunga (2)    Vandenis (7)    Aikido (14)    Imtynės (29)    KGB (35)    Emigrantai (22)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
5. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!