LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 7 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-27 Spausdinti Spausdinti
SCi kišenėje – beveik trečdalis Eidos

SCi Entertainment Group ir vėl padidino savo dalį Eidos – dabar ji glaudžiai priartėjo prie "30 %" dalies. Amerikiečių firma Elevation Partners, kuri rungiasi su SCi už dėl teisės pirkti anglų leidėją, perėjo prie psichologinės atakos.

Eidos akcininkai turėtų įvertinti rizikos faktorių, kuris susijęs su Eidos ir SCi susijungimu, - kalbama šiomis dienomis paviešintame spaudos pranešime. – Sci – perspektyvi kompanija, tačiau ji turi mažai patirties stambių įmonių integracijoje, stambių tarptautinių žaidimų leidėjų valdyme. " Elevation Partners vėl pabrėžė savo pasiūlymo naudą, prižiūrinčią Eidos pirkimą už grynuosius pinigus ( SCi siūlo keistis akcijomis santykiu 6 :1 ) ir leidėjo virtimą į uždarą kompaniją.

Šiuo metu Eidos direktorių taryba tęsia abiejų variantų peržiūrą.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Elektronika (8)    Televizija (17)    Kulinarija (181)    Filmai (91)    Darbo partija (4)    Maxima (10)    Velykos (10)    Aiškiaregiai (11)    Interneto komentarai (2)    Gimimo diena (3)    Krišnaizmas (3)    Muzika (196)    Kovo 8 (3)    Vytautas Landsbergis (6)    Artūras Zuokas (41)    Namų vaizdo technika (2)    Vandenis (7)    Mitingai (5)    Krikščionys demokratai (3)    Netolerancija (6)    Kalbos kultūra (39)    Vestuvės (16)    Skandalai (476)    Krašto apsauga (27)    Lobių ieškotojai (3)    Geografija (22)    Laikrodžiai (3)    Amfetaminas (2)    Dieta (33)    Kazimiera Prunskienė (13)    Švietimas (1281)    Priklausomybė (3)    Šokiai (56)    Vartotojai (29)    Arūnas Valinskas (4)    Paukščiai (5)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Šunys (67)    Budizmas (73)    Konditerija (10)    Vorai (2)    Augalai (8)    Elektroninės muzikos grupės (3)    KGB (35)    Moters diena (4)    Miniatiūros (7)    Kinų horoskopas (14)    Barai (7)    Joga (56)    Kazino (10)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
5. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!