LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-16 Spausdinti Spausdinti
Gaudant baltą triušį

Studija AeroHills pareiškė, kad pradedama dirbti prie žaidimo " Alisa: Sek paskui baltą triušį ! "( angliškas pavadinimas – Alice: The Game ) trimačiai nuotykiai sukurti Luiso Kerolo knygos " Alisa stebuklų šalyje " motyvus. Autoriai žada įvairius susitikimus ne tik su žinomais veikėjais, bet ir su naujais, kurie puikiai pritapo spalvingame pasaulyje, kurį sukūrė Kerolas.

Žaidimo erdvė bus pripildyta įvairiausių aktyvių priemonių, todėl sudaryta visiška laisvė, kuri leis bendrauti su aplinkiniu pasauliu. Mini žaidimo esmę sudaro tai, kad skatinama galvoti ne racionaliai, matematiškai viską apskaičiuojant, čia viską lemia psichologija, reikės ieškoti nestandartinių būdų užduočiai atlikti, remiantis psichologijos dėsniais. Veikėjų dialogai ir monologai kupini Kerolo knygos veikėjų kalbos stilių.

Projektas " Alisa: Sek paskui baltą triušį ! " pirmasis studijoje AeroHills, 2004 metais atsiskyrusios nuo kompanijos Creative Dimensions. Kada žaidimas pasirodys dar nepranešama. Patikrinti kai kuriuos duomenis apie žaidimą galima jo informaciniame tinklapio puslapyje.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    TELE-2 (7)    Kreditai (2)    Lobių ieškotojai (3)    Foje (3)    Runkeliai (18)    Simbolika (2)    Egzorcizmas (11)    Sodininkystė (22)    Filologija (2)    Lietuva (2)    LNK (2)    Lietuvių fantastika (11)    Užsienyje (50)    Muzika (196)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Viešnia iš ateities (2)    Krizė (59)    TV3 (4)    Vabzdžiai (5)    Ožiaragis (7)    Savivaldybių rinkimai (9)    Islamas (31)    Internetas (184)    Vampyrai (9)    Žiniasklaida (108)    Žvaigždės (19)    Lietuvoje (16)    Kornreksai (3)    Darbdaviai (10)    Aviacija (38)    Sveikata (313)    Sektos (12)    Rašytojai (11)    Sektos žudikės (6)    Tinklapiai (13)    Šventasis Pranciškus (3)    Šventieji (10)    Arūnas Valinskas (4)    Kinas (193)    Filmai (91)    Garso sistemos (15)    Šachmatai (11)    Kūdikio maitinimas (3)    Intel (6)    Roko muzikos grupės (10)    Aukštasis mokslas (13)    Paukščių gripas (21)    Psichologija (89)    Pramoginiai šokiai (2)    Poetai (11)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
5. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!