LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-21 Spausdinti Spausdinti
Balso kaina

Amerikiečių aktoriai – organizuota tauta; jei kas ne taip – profsąjunga iš karto grasina streiku. Šį kartą. Šį kartą nesutariama dėl žaidimo įgarsinimo kontrakto. Kino aktorių gildija ir Amerikos Federacijos aktorių radijas ir TV nepatenkinti keliais leidėjų sudarytos sutarties punktais. Aktorių nuomone, paprasto valandinio atlygio nepakanka – vaidmenų atlikėjams turėtų būti išmokamos nustatytos sumos nuo pardavimo kiekio.

Dauguma žaidimų leidėjų, skirtingai nei kino studijos, dar nepriprato prie tokio užmokesčio pobūdžio. Be to, nėra vienos organizacijos, kuri būtų panaši į kino Asociaciją ir neturi prodiuserių, kurie sutvarkytų visus finansinius reikalus.

Vienkartinės sutarties galiojimas, kurį aprėpia apie 70 kompanijų, pasibaigia per keletą valandų. Jeigu abi pusės nesusitaria dėl sutarties pratęsimo, tai kitame profsąjungos pranešime nurodoma, kada bus pradedamas streikas. Kaip rodo patirtis Holivude, tai gali turėti neigiamos įtakos ruošiant kitus didelio biudžeto projektus.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Turizmas (151)    Moterims (34)    Slaptos bendrijos (24)    Auklės (3)    Akvariumai (58)    Vilius Navickas (2)    Žinių visuomenė (14)    Klubai (5)    Jautis (7)    Teisė (61)    Labradoras (2)    Panayiotis Zavosas (2)    Darbo partija (4)    Windows (7)    Tatuiruotės (7)    Naršyklės (7)    Liberalų sąjūdis (5)    Grožio salonai (6)    Jautis (2)    Samsung (3)    Žindymas (14)    Kreditai (2)    Monitoriai (11)    Lietuvoje (5)    Astrologija (27)    Gintaras Beresnevičius (26)    Lotynų kalba (11)    Žmonės (241)    Linux/Unix (34)    Velniai (9)    Hipnozė (10)    Visuotinė istorija (44)    Bildukai (3)    Sąmokslo teorijos (19)    AMD (3)    Pasakos (60)    Tibetas (10)    Kompiuterinis saugumas (43)    Šatrija (4)    Spausdintuvai (12)    Žmogaus teisės (52)    Fantastika (21)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Šachmatai (11)    Filmai (91)    Reklama internete (18)    Mergelė (7)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Stilius (86)    Pankai (6)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
5. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!