pasirodė didelė nulių ir vienetų sankaupa. Kai viskas išverčiama iš binarinio kodo į tekstą, gaunamas naujas pranešimas: "Slėpti daiktus pabaigoje – tai dvidešimtojo amžiaus dvasia. Jeigu norite žinoti daugiau – PC Gamer. Pasaulinė premjera"."> pasirodė didelė nulių ir vienetų sankaupa. Kai viskas išverčiama iš binarinio kodo į tekstą, gaunamas naujas pranešimas: "Slėpti daiktus pabaigoje – tai dvidešimtojo amžiaus dvasia. Jeigu norite žinoti daugiau – PC Gamer. Pasaulinė premjera"." />
LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 16 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuteriniai žaidimai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuteriniai žaidimai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-26 Spausdinti Spausdinti
3D Realms ruošiasi Prey premjerai

Dabar mes tikrai žinome: šaulys Prey gyvas. Oficialiai tai patvirtino Džordžas Busardas iš 3D Realms, naujai atidarytame žaidimo forume. Projektą ruošia Human Head Studijos kompanija, ir E3 mes pamatysime jų didžiulių pastangų rezultatą.

Tuo pačiu metu pradėjo veikti ir prey.com, kur po eilinių kiberskvoterių išteklių pavidalu 3D Realms paslėptas nedidelis siurprizas – per kelias sekundes, kai atsidarome naršyklės puslapį, ekrane pasirodo linksmas piešinėlis su užrašu " Earth's Saviour Doesn't Want The Job ". Puslapio tyrinėjimas davė rezultatų - < meta name =" description"> pasirodė didelė nulių ir vienetų sankaupa.

Kai viskas išverčiama iš binarinio kodo į tekstą, gaunamas naujas pranešimas: "Slėpti daiktus pabaigoje – tai dvidešimtojo amžiaus dvasia. Jeigu norite žinoti daugiau – PC Gamer. Pasaulinė premjera".

Jei jūs nežinote apie Prey, ir kodėl kalbos apie jo pasirodymą sukėlė tiek daug triukšmo, siūlome susipažinti su dramatiška šio ilgai rengto žaidimo istorija.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Augalai (8)    LICS (17)    Kaziuko mugė (3)    Politika (363)    Aikido (14)    Sportas (8)    Likeris (2)    Romas (3)    Ginklai (22)    Filmai (91)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Drakonai (36)    Filosofija (326)    Kazino (10)    Kelionių įspūdžiai (26)    Velykos (10)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Jautis (7)    Darbo partija (4)    Partijos (41)    Interneto tinklai (4)    Klubai (8)    Striptizas (8)    Kandidatai į prezidentus (5)    Netolerancija (6)    Psichiatrija (64)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Konditerija (10)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Konspiracija (2)    Šventasis Kazimieras (2)    Vasario 16 (12)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Firmos (12)    Stilius (86)    Advokatai (10)    Pelės (5)    TELE-2 (7)    Menas būti kartu (2)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Spauda (3)    Stalo žaidimai (7)    Skolininkai (12)    Kokainas (6)    Rinkimai (23)    Miniatiūros (7)    KGB (35)    Bendruomenės (158)    Nekilnojamasis turtas (22)    Matematika (2)
1. Pietų Korėjos valdžia uždraudė nepilnamečiams žaisti kompiuterinius žaidimus naktimis
2. Internetiniame žaidime vaikams – seksualūs apatiniai ir „egzotiško“ įvaikio pirkimas
3. „Windows 7“ žaidimų mėgėjams: pliusai ir minusai
4. Žaidimui "Žuvies kelionė" - prizas už netradicines viešųjų ryšių priemones
5. Kompiuterinių žaidimų entuziastai rinksis Kaune
6. Baltijos šalių kompiuterinių žaidimų asai iš WCG finalo medalių neparsiveža
7. Nusipirkau pasaulį
8. Kaip apsaugoti savo akis žaidžiant kompiuteriu?
9. Vivisektorius. Žvėris viduje
10. Oddworld Inhabitants keičia profilį
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!