LT   EN   RU  
2021 m. kovo 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinis piratavimas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuterinis piratavimas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-09 Spausdinti Spausdinti
Muzikinės industrijos atstovai pirmą kartą pateikia ieškinius prieš Azijos šalių interneto piratus

Muzikinės industrijos atstovai pradėjo naują teisminio proceso etapą prieš interneto piratus, šis etapas vadinamas didžiausia panašaus pobūdžio akcijų akcija. Kaip praneša Financial Times, tarptautinė fonogramų leidybos asociacija IFPI parengė apie tūkstantį ieškinių 11 šalių atsakovams.

Asociacija pristatė apie 1400 rekordinių kompanijų, tarp kurių industrijos lyderiai – Universal, Sony BMG, EMI ir Warner. Kompanijos pateiktais duomenimis, teisminiai procesai pirmą kartą prasidės Azijos šalyse, pradedant nuo Japonijos, kuriai IFPI juristai rengia apie 40 ieškinių. Remiantis statistikos duomenimis, šioje šalyje per paskutiniuosius keturis metus muzikos prekių pardavimas sumažėjo iki 30 procentų (1,8 milijardo dolerių). Trečiadienį bus peržiūrimas ieškinių paketas ir prieš prieš 405 studentams iš 18 amerikos koledžų, kurie užsiima muzikos platinimu internete.

Kaip yra žinoma, IFPI ir RIAA vykdo savo veiklą įvairiose pasaulio šalyse, pradedant nuo JAV ir Europos, ir po truputį plečiasi į kitus regionus. Rusijoje IFPI jau vykdė teismą prieš kompaktinių diskų gamintoją " usobit – soft" (ieškinys buvo atmestas). dabar ruošiamasi teismo procesui prieš rusų tiesioginį mp3 archyvą Allofmp3.com.

Ekonomistai paskaičiavo, prieštaringos muzikos išplitimas internete, muzikinei industrijai kasmet padaro 2,4 milijardo dolerių nuostolių.

Kino industrijos atstovai šiuo metu taip pat pradeda vykdyti panašaus pobūdžio kampaniją. Žalą, padarytą kompiuterinių piratų, jie įvertina 4,5 milijardo dolerių kasmet.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Apatinis trikotažas (17)    Prokuratūra (4)    Astrologija (27)    Psichologija (89)    Istorija (154)    Omnitel (12)    Subkultūros (99)    Atmintis (4)    Žmogaus teisės (18)    Masonai (7)    Kovo 11 (4)    Maxima (10)    Interneto komentarai (2)    Skaneriai (5)    Lobiai (12)    Technologijos (1819)    Arbata (10)    Tiškevičiai (18)    Striptizas (8)    Makaronai (2)    Pagonybė (3)    Vaizdo sistemos (34)    Politikai (183)    P2P tinklai (2)    Biologija (222)    Romas Kalanta (4)    Seimo Pirmininkas (2)    Žemės ūkis (33)    Pedagogika (21)    Krizė (59)    Avalynė (7)    Interneto dienoraščiai (2)    Paieškos sistemos (14)    Lobių ieškotojai (3)    Kailiniai (15)    Lietuvių valgiai (28)    Akvariumai (58)    Transportas (125)    Pankai (6)    Narkotikai (97)    Joga (56)    Įdomybės (87)    Švedija (9)    Dieta (33)    Gender Loops (6)    Žmogaus klonavimas (2)    Interneto tinklai (4)    Džiaugsmas (2)    Kalbos kultūra (39)    Viktor Uspaskich (61)
1. Nesąžiningi darbuotojai kompromituoja kompiuterių salonus
2. Vaizdo kasetes žmonės vis dar labiau linkę pirkti nelegaliose prekybos vietose
3. Internetiniai piratai nusitaikė į "Harį Poterį"
4. Muzikinė industrija pirmą kartą pateikė ieškinius prieš interneto piratus Azijos šalyse
5. E-solidarumas: draugiškas pasikeitimas failais ar skaitmeninis piratavimas?
6. Garso įrašų kompanijos rengia diversiją prieš piratus
7. Piratų pasaulyje sumažėjo 1%
8. Piratinė programinė įranga Rusijoje sudaro 87 procentus rinkos
9. Užsakymas paštu
10. Klastojimas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!