LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinis saugumas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuterinis saugumas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-05-21
"Kaspersky Lab" gavo apdovanojimą nominacijoje "Geriausias pirkinys"
"Kaspersky Lab" – pagrindinis apsaugos sistemų (nuo virusų, programinių atakų ir elektroninio pašto šiukšlių) gamintojas Rusijoje, paskelbė apie dar vieną Brazilijos IT-žurnalo PC World apdovanojimą nominacijoje "Geriausias pirkinys" už produktą Kaspersky Personal Security Suite. Žurnalo PC World atlikti lyginamieji tyrimai parodė, kad produktui Kaspersky Personal Security Suite būdingas aukščiausias žalingų programų aptikimo ir siuntinėjimų, kurių tikslas – išvilioti iš naudotojų jų asmeninę informaciją, (angl. – fishing) nustatymo lygis.

Žurnalo tyrimų laboratorijos specialistai pabrėžė tai, kad produktas kelia neaukštus reikalavimus personalinio kompiuterio ištekliams, bei pasižymi dideliu našumu ir patikima naudotojo duomenų apsauga.

Atliekant testus, buvo atsižvelgta ir į tokius parametrus: instaliavimo patogumas ir kompleksinių sprendimų naudojimas. Pagal bandymų rezultatus produktas Kaspersky Personal Security Suite gavo pelnytą apdovanojimą ir tai dar kartą įrodė aukštą "Kaspersky Lab" produktų kokybę ir kompanijos sprendimų paklausą pasaulinėje rinkoje.

UAB "Atviros informacinės sistemos" vienintelis "Kaspersky Lab" atstovas Lietuvoje.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Hobi (106)    Delfinologija (4)    Picerijos (4)    Erotika (8)    Nokia (24)    Informaciniai karai (11)    Buto remontas (3)    Policija (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Omnitel (12)    Mityba (43)    Netolerancija (6)    Pirmoji meilė (3)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Slaptos bendrijos (24)    Alus (22)    Viktor Uspaskich (61)    Menas būti kartu (2)    Sportiniai šokiai (2)    KGB (35)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Egiptas (24)    Apatinis trikotažas (17)    Valdas Adamkus (11)    Vaizdo kortos (3)    Programavimas (20)    Lobiai (12)    Go-go (10)    Tinklapiai (13)    Fotografija (17)    Filatelija (11)    Laikrodžiai (3)    Vaiduokliai (23)    NSO (33)    Pagonybė (3)    Hipiai (9)    Eurointegracija (5)    Maxima (10)    Vynas (16)    Dailė (34)    LICS (17)    Rašytojai (11)    Tadas Blinda (10)    Grybų patiekalai (6)    Samsung (3)    Apskaita (15)    Draudimas (7)    Novelės (102)    Meninė gimnastika (14)    Programos (61)
1. Proaktyvios "NOD32 Antivirus" apsaugos funkcijos pelnė aukščiausią įvertinimą
2. Unikalūs mokymai - „WEB HACKING: įveikti internetą"
3. Saugumo diena šiemet – rugsėjo 19-oji
4. Sukurta sistema, leidžianti pasirašyti sutartis elektroniniu būdu
5. Vartotojas elektroninėje erdvėje
6. Lietuviai gausiai naudojasi slaptažodžiais, tačiau sunkiai juos prisimena
7. Amerikoje didėja skaičius asmenų, nukentėjusiųjų nuo asmeninių duomenų vagystės
8. Teismo nutarimas: 9 metai už informacijos siuntinėjimą tarptautiniu kompiuterių tinklu
9. Microsoft pakeis pavojingus Xbox laidus
10. Stebuklingas „Aladdin“ raktas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!