LT   EN   RU  
2020 m. vasario 19 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinis saugumas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuterinis saugumas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-02 Spausdinti Spausdinti
"Guardian Monitor" dėka išaiškinta komercinės paslapties išdavystė

Prieš porą mėnesių prasidėjusi informavimo akcija apie naują JAV kompanijos "Guardian Software" programinę įrangą, leidžiančią sekti kompiuterio panaudojimą, davė pirmuosius rezultatus.

Oficialus "Guardian Software" atstovas Lietuvoje sulaukė nemažai padėkų iš savo klientų. Labiausiai džiugina tai, kad vienos didelės Lietuvos bendrovės vadovas programinės įrangos "Guardian Monitor" dėka išaiškino komercinės paslapties išdavystę. Vieno darbuotojo kompiuteryje įdiegta programinė įranga leido nustatyti, jog bendrovės departamento vadovas, gaunantis slaptą verslo informaciją, perduodavo ją konkurentų įmonei.

Kaip teigė šios bendrovės vadovas, jau seniai buvo kilę įtarimų, jog nauji rinkodaros sumanymai yra perimami konkurentų. Įdiegus darbuotojų kompiuteriuose "Guardian Monitor" programinę įrangą, paaiškėjo, jog naujų bendrovės sumanymų planai ir aprašymai elektroniniu paštu buvo siunčiami pagrindinės konkuruojančios bendrovės rinkodaros specialistui.

Šios gana didelės kompanijos vadovas džiaugiasi "Guardian Monitor"
programinės įrangos privalumais ir, išsiaiškinęs informaciją nutekinančius darbuotojus, tikisi toliau sėkmingai plėtoti savo verslą.

Šiuo metu jau daugiau nei 20 Lietuvos kompanijų naudojasi "Guardian Monitor" programine įranga. Ši kompiuterio programa, suteikianti galimybę sekti kompiuterio darbą, yra skirta verslo ar asmeninių santykių apsaugai.

"Guardian Monitor" platinama tik internetu, užsisakant ją tiesiogiai iš JAV kompanijos, gaminančios šį produktą.

http://www.guardiansoftware.lt

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Pramogos (191)    Astronomija (46)    Opijatai (13)    Kazimiera Prunskienė (13)    Ekologiškas maistas (2)    Sel (10)    Vampyrai (9)    Interneto komentarai (2)    Sveikata (313)    Kabala (6)    Žemgrobiai (6)    Vorai (2)    Hobi (106)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Matematika (2)    Žuvininkystė (2)    Lietuva (2)    Mama ir vaikas (48)    Mitingai (5)    IT parodos (10)    Parašiutizmas (15)    Vytautas Bogušis (12)    Architektūra (11)    Užsienyje (50)    Teatrai (21)    Religija ir tikėjimai (315)    Priklausomybė (3)    2009 metų horoskopas (15)    Pramoginiai šokiai (2)    Skaneriai (5)    Elektronika (8)    Kokainas (6)    Žmogaus klonavimas (2)    Vadovavimas (185)    Variakojis (11)    Psichologija (89)    Pankai (6)    Medžioklė (63)    Interneto dizainas (5)    Archeologija (42)    Ištikimybė (4)    Spauda (3)    Gimimo diena (3)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Sąmokslo teorijos (19)    Prezidento rinkimai (6)    Joga (56)    Kovo 11 (4)    Ekologiški produktai (2)    Policija (2)
1. Proaktyvios "NOD32 Antivirus" apsaugos funkcijos pelnė aukščiausią įvertinimą
2. Unikalūs mokymai - „WEB HACKING: įveikti internetą"
3. Saugumo diena šiemet – rugsėjo 19-oji
4. Sukurta sistema, leidžianti pasirašyti sutartis elektroniniu būdu
5. Vartotojas elektroninėje erdvėje
6. Lietuviai gausiai naudojasi slaptažodžiais, tačiau sunkiai juos prisimena
7. "Kaspersky Lab" gavo apdovanojimą nominacijoje "Geriausias pirkinys"
8. Amerikoje didėja skaičius asmenų, nukentėjusiųjų nuo asmeninių duomenų vagystės
9. Teismo nutarimas: 9 metai už informacijos siuntinėjimą tarptautiniu kompiuterių tinklu
10. Microsoft pakeis pavojingus Xbox laidus
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!