LT   EN   RU  
2021 m. kovo 3 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinis saugumas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuterinis saugumas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-03-26 Spausdinti Spausdinti
RSA Security anonsuoja vienkartinės registracijos ir autorizacijos technologiją

Šiandien RSA Security kompanija pristatė planus sukurti ir suderinti naujos technologijos standartus. Ši technologija leis iš esmės sumažinti vartotojų daugkartiniam slaptažodžių, suteikiančių priėjimą prie tinklo resursų ir programų, įvedimui gaištamą laiką, be to, tuo pat metu turėtų padidinti vartotojų autentifikacijos ir autorizacijos patikimumą.

Neseniai San-Franciske (JAV) vykusioje kasmetinėje informacinei saugai skirtoje RSA 2005 konferencijoje RSA Security bendram aptarimui ir suderinimui su tarptautiniais standartais ir normomis pristatė 5 technines specifikacijas. Taip pat patvirtinta, kad šiuo metu kuriama ir šeštoji specifikacija.

„Vienkartinės registracijos arba vienkartinio slaptažodžio – vieno vartotojo technologija žymiai patikimesnė, negu įprastiniai slaptažodžiai, nes įsilaužėliai negalės pakartotinai naudotis vartotojo duomenimis“, - teigia RSA.

RSA iniciatyvą jau palaiko svarbiausi pasaulio PĮ gamintojai - Check Point, Cisco, Juniper Networks, Adobe ir Microsoft korporacija.

„Tokių procedūrų ir metodų standartizacija leis maksimaliai efektyviai kurti programų ir verslo sprendimų apsaugos priemones, be to, standartizacijos dėka galėsime būti tikri, kad šios technologijos visame pasaulyje bus taikomos vienodai“, - kalbėjo Viktoras Čengas (Victor Chang), RSA Security viceprezidentas.

Kompanija patvirtino, kad neplanuoja patentuoti šios technologijos, nes tai smarkiai apsunkintų naujovės diegimą PĮ kūrėjų tarpe.

"RSA Security laikosi atvirų specifikacijų, įgalinančių vienkartinės registracijos ir autorizacijos technologiją, be to, mes planuojame teikti pagalbą ir konsultuoti PĮ kūrimo lyderius, kuriančius vienkartinės registracijos technologiją, taikomą visai koporacinei aplinkai“, - pasakė Polas Vainštainas (Paul Weinstein), Check Point kompanijos viceprezidentas.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Foje (3)    Sportas (180)    Muzika (196)    Netolerancija (6)    Atviras kodas (23)    Žmonės (241)    Žmogaus klonavimas (2)    Komunikacija (166)    Užsienyje (2)    Grupės (81)    Mistika (9)    Kandidatai į prezidentus (5)    Tinklapiai (13)    Matematika (2)    Viešnia iš ateities (2)    Turizmas (151)    Vorai (2)    Antanas Terleckas (2)    Elektroninės šiukšlės (10)    Filologija (2)    Aviacija (38)    Žinių visuomenė (14)    Savivaldybių rinkimai (9)    Religija ir tikėjimai (315)    Opijatai (13)    Procesoriai (28)    Kanapės (15)    Trys karaliai (5)    Velykos (10)    Augalai (8)    Mobilūs ryšiai (193)    Sektos žudikės (6)    Gender Loops (6)    Miestų bendruomenės (7)    Turizmo agentūros (10)    Džiaugsmas (2)    Mokėjimo kortelės (7)    Šatrija (4)    Kreditai (2)    Proza (157)    Pyktis (6)    Auklėjimas (7)    Anglų kalba (35)    Seimo rinkimai (4)    Vaiko sveikata (8)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Žirgų sportas (4)    Firmos (12)    Restoranai (5)    Pavydas (5)
1. Proaktyvios "NOD32 Antivirus" apsaugos funkcijos pelnė aukščiausią įvertinimą
2. Unikalūs mokymai - „WEB HACKING: įveikti internetą"
3. Saugumo diena šiemet – rugsėjo 19-oji
4. Sukurta sistema, leidžianti pasirašyti sutartis elektroniniu būdu
5. Vartotojas elektroninėje erdvėje
6. Lietuviai gausiai naudojasi slaptažodžiais, tačiau sunkiai juos prisimena
7. "Kaspersky Lab" gavo apdovanojimą nominacijoje "Geriausias pirkinys"
8. Amerikoje didėja skaičius asmenų, nukentėjusiųjų nuo asmeninių duomenų vagystės
9. Teismo nutarimas: 9 metai už informacijos siuntinėjimą tarptautiniu kompiuterių tinklu
10. Microsoft pakeis pavojingus Xbox laidus
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!