LT   EN   RU  
2021 m. kovo 3 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinis saugumas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuterinis saugumas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-03 Spausdinti Spausdinti
Pavogti milijono Bank of America klientų duomenys

Bank of America pranešė, kad banko darbuotojai prarado kietuosius diskus su juose buvusia informacija apie daugiau, kaip milijoną klientų, kurių dauguma - federaliniai darbuotojai.

Tarp nukentėjusiųjų - keletas JAV Senato narių, - praneša BBC. Apie duomenų dingimo aplinkybes banko atstovai nepranešė, tačiau gerai informuotų šaltinių dėka tapo žinoma, kad diskai su informacija buvo pavogti jų transportavimo iš vieno filialo į kitą metu.

Bank of America atstovų pranešimuose sakoma, kad dingusiuose diskuose buvusi informacija labai atidžiai stebima - kol kas jokių įtartinų tranzakcijų, atliktų naudojant pavogtus duomenis, neaptikta.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Restoranai (5)    Atleidimo svarba (2)    Tamplierių ordinas (7)    Kalbos kultūra (39)    Brendis (6)    Auklėjimas (7)    Rytietiški šokiai (16)    Skolininkai (12)    Alus (22)    Spiritizmas (4)    Filosofija (326)    2009 metų horoskopas (15)    Gyvūnai (174)    Menas būti kartu (2)    Elektroninės šiukšlės (10)    Šokoladas (10)    Narkotikai (97)    Filmai (91)    Pagonybė (3)    Lotynų šokiai (5)    Klubai (8)    Baikeriai (8)    Komunikacija (166)    Policija (2)    Pagalba ir prevencija (124)    Kreditai (2)    Spauda (3)    Rašytojai (11)    Švedija (9)    Seimo Pirmininkas (2)    Romas Kalanta (4)    Wing Tsun (14)    Miestai (14)    Kovos menai (72)    Šalys (61)    Optinis ryšys (12)    Išpažintis (16)    Mokėjimo kortelės (7)    Anglų kalba (35)    Slaptos bendrijos (24)    Astronomija (46)    Domenai (11)    Erotiniai šokiai (23)    Bildukai (3)    Bitė (5)    Anželikos Cholinos šokio teatras (11)    Atmintis (4)    Vadovavimas (185)    Melagių diena (3)    Kelionių organizatoriai (6)
1. Proaktyvios "NOD32 Antivirus" apsaugos funkcijos pelnė aukščiausią įvertinimą
2. Unikalūs mokymai - „WEB HACKING: įveikti internetą"
3. Saugumo diena šiemet – rugsėjo 19-oji
4. Sukurta sistema, leidžianti pasirašyti sutartis elektroniniu būdu
5. Vartotojas elektroninėje erdvėje
6. Lietuviai gausiai naudojasi slaptažodžiais, tačiau sunkiai juos prisimena
7. "Kaspersky Lab" gavo apdovanojimą nominacijoje "Geriausias pirkinys"
8. Amerikoje didėja skaičius asmenų, nukentėjusiųjų nuo asmeninių duomenų vagystės
9. Teismo nutarimas: 9 metai už informacijos siuntinėjimą tarptautiniu kompiuterių tinklu
10. Microsoft pakeis pavojingus Xbox laidus
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!