LT   EN   RU  
2021 m. sausio 20 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterinis saugumas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuterinis saugumas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-25 Spausdinti Spausdinti
Ekspertai nusako globalinius kataklizmus Internete

Per artimiausius 10 metų kibernetiniai nusikaltėliai bandys įgauti visišką Interneto kontrolę, vyriausybė Tinklą naudos savo piliečių šnipinėjimui, įvairių šalių skaitmeninių technologijų plėtotės skirtumai taps dar labiau pastebimi, o nelegalus muzikos ir filmų siuntimasis per failų mainų tinklus taip ir išliks klestinčiu verslu.

Tokį vaizdą „piešia“ dauguma Pew tyrimų centro apklaustų IT ekspertų. Apklausa buvo atliekama Internet and American Life projekto užsakymu. Dauguma iš 1286 apklaustųjų ekspertų mano, kad ateityje įsilaužėlių atakos bus nukreipiamos labiau ne į konkrečias sistemas - atakuojamas bus visas Internetas. Dvi trečiosios apklausos dalyvių sutiko, kad Internetas tampa pagrindine ryšių ir verslo infrastruktūros palaikymo priemone, ir „per artimiausius metus įvyks bent viena naikinanti Interneto ataka“.

Daugiau, kaip pusė apklaustųjų respondentų teigia, kad kompiuterius pradėjus diegti į automobilius, drabužius [!!!] ir kitus buitinius įrenginius, vyriausybė ir darbdaviai įgaus naujų galimybių padidinti savo kišimąsi į privatų piliečių gyvenimą. Kai kurie ekspertai į šį dalyką bando žiūrėti ir iš kitos pusės: esą, vyriausybė taps „labiau atvira“ ir Interneto dėka labiau prieinama piliečiams, tačiau to nebus galima sakyti apie žmones, neturinčius prieigos prie Interneto.

Nesikeis tik viena - kompiuterinių piratų klestėjimas. Pusė apklaustųjų mano, kad ir po 10 metų per failų mainų tinklus multimedia produkcija bus siunčiama nelegaliai, - praneša РС Рro.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Netolerancija (6)    Elektroninės šiukšlės (10)    Fotografija (17)    Architektūra (11)    Shidokan (3)    Kaziuko mugė (3)    Motociklai (12)    Tinklapiai (13)    Optinis ryšys (12)    Mobilūs ryšiai (193)    Roko muzikos grupės (10)    Aviacija (38)    Šachmatai (11)    Žindymas (14)    Bildukai (3)    Grožio salonai (6)    Amfetaminas (2)    Renginiai (31)    Šventieji (10)    Vandens slidės (2)    NLP (8)    Užsienyje (50)    Korupcija (22)    Parapsichologai (7)    Dvyniai (9)    Vytautas Landsbergis (6)    Proza (157)    Kompiuterinis saugumas (43)    Jautis (2)    Šventasis Kazimieras (2)    Vokiečių aviganis (2)    Kitos šventės (7)    Hobi (106)    Klubai (8)    Naršyklės (7)    Žydai (32)    Vytautas Bogušis (12)    Kultūra (749)    Miestai (14)    Vilius Navickas (2)    Skorpionas (7)    Stalo žaidimai (7)    Tatuiruotės (7)    Sportiniai šokiai (2)    Šalys (61)    Sekimas ir privatumas (12)    Euro naujienos (2)    Viešnia iš ateities (2)    Dailė (34)    Užgavėnes (9)
1. Proaktyvios "NOD32 Antivirus" apsaugos funkcijos pelnė aukščiausią įvertinimą
2. Unikalūs mokymai - „WEB HACKING: įveikti internetą"
3. Saugumo diena šiemet – rugsėjo 19-oji
4. Sukurta sistema, leidžianti pasirašyti sutartis elektroniniu būdu
5. Vartotojas elektroninėje erdvėje
6. Lietuviai gausiai naudojasi slaptažodžiais, tačiau sunkiai juos prisimena
7. "Kaspersky Lab" gavo apdovanojimą nominacijoje "Geriausias pirkinys"
8. Amerikoje didėja skaičius asmenų, nukentėjusiųjų nuo asmeninių duomenų vagystės
9. Teismo nutarimas: 9 metai už informacijos siuntinėjimą tarptautiniu kompiuterių tinklu
10. Microsoft pakeis pavojingus Xbox laidus
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!