LT   EN   RU  
2020 m. liepos 4 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterių virusai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuterių virusai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-12 Spausdinti Spausdinti
"Microsoft" kurs nuosavą antivirusinę programą

"Microsoft" pranešė ketinanti įsigyti Rumunijos kompanijos "GeCAD SoftwareSrl." sukurtą apsaugos nuo virusų technologiją ir jos produktų intelektinės nuosavybės teises. Sandorio vertė nenurodoma. Pasak "Microsoft", remiantis šiuo pirkiniu bus kuriama nuosava antivirusinė programa.

Kol kas nenuspręsta, ar "Microsoft" antivirusinė programa, kurios išleidimo data taip pat dar nėra aiški, bus įtraukta į būsimas "Windows" operacijų sistemas. Kompanijoms ir privatiems vartotojams "Microsoft" žada siūlyti mokamą virusų aprašų bazės prenumeratą. Pasak bendrovės atstovų, siekis turėti nuosavą apsaugos nuo virusų priemonę pagrįstas noru geriau apsaugoti savo produktų vartotojus.

Žinomi antivirusinių produktų gamintojai, tarp jų "Symantec","Sophos" ir kt., nerimauja dėl "Microsoft" sprendimo imtis šio verslo, nes į operacijų sistemą įtrauktos "Microsoft" apsaugos priemonės turės tiesioginės įtakos konkurentų įrangos pardavimams. "Forrester Research" analitikas Michaelas Rasmussenas tokį "Microsoft" žingsnį net palygino su mafijos naudojamais pinigų išmušinėjimo būdais, kai už papildomą mokestį klientams siūloma geresnė apsauga. Pasak jo, pasaulis nenori, kad "Microsoft" taptų saugumo sprendimo tiekėja, jis nori, kad "Microsoft" gamintų saugius produktus.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Projektavimas (7)    Hakeriai (273)    Dažasvydis (3)    Žemės ūkis (33)    Pramogos (191)    Velykos (10)    Telekomunikacijos (188)    Homeopatija (5)    Egiptas (24)    Archeologija (42)    Alus (22)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Gyvūnai (174)    P2P tinklai (2)    Jausmai (27)    Kornreksai (3)    Šatrija (4)    Seimo Pirmininkas (2)    Istorija (154)    Automobiliai (41)    Vartotojai (29)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Vilniaus bendruomenės (4)    Kovos menai (72)    LNK (2)    NSO (33)    Hipnozė (10)    Bučiniai (31)    Paukščiai (5)    Krikščionybė (135)    Vaiko sveikata (8)    Burtai (8)    Gotai (17)    Žirgų sportas (4)    Komunikacija (166)    Vandens slidės (2)    KGB (35)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Mokslininkai (2)    Prancūzų buldogas (2)    Auklėjimas (7)    Atleidimas (4)    Šaudymas iš lanko (2)    Meilė (138)    Vabzdžiai (5)    Regbis (4)    Architektūra (11)    Rytietiški šokiai (16)    Proza (157)    Saugus internetas (11)
1. „Sandros" virusas skirtas ir slaptažodžiams vogti
2. PandaLabs įspėja apie „SafetyBar“, naują „adware“ programą, kuri apgaudinėja vartotojus
3. Saugumas internete
4. 2005 vasario-kovo virusų aktyvumo apžvalga
5. Naujas mobilusis virusas blokuoja skambučius
6. Nauji virusai prisidengę "kepinto viščiuko su bikiniu" vardu
7. Savaitinis pranešimas apie virusus
8. Virusų skaičius sparčiai didėja
9. Naujasis Assiral kirmėliukas dangstosi tyros meilės laiškais
10. RRT informuoja apie priemones, skirtas išvengti vasario 3 d. internetinio viruso keliamo pavojaus
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!