LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterių virusai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuterių virusai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-21 Spausdinti Spausdinti
Nauji virusai taikosi į tinklo resursus

Internete plinta keli nauji ir gana pavojingi virusai. Dauguma jų taikosi sugadinti duomenis, prieinamus per vidinį tinklą. Sudėtingas virusas W32/Kullan-A, kuris nusikopijuoja save į Windows sisteminį aplanką ir pažeidžia tinkle esančius duomenis.

Kitas virusas, plintantis per IRC serverius, yra sudarytas iš kelių komponentų, o kai kurie jų netgi yra legalios programos.

Šis Trojos arklys išnaudoja seną skylę Microsoft IIS serveryje ir įdiegia save į pažeidžiamas mašinas. Tuomet virusas prisijungia prie tam tikro IRC kanalo ir laukia komandų iš hakerio.

Šiomis komandomis hakeris gali gauti informaciją apie kompiuterį, parsiųsti ar išsiųsti failus iš pažeisto kompiuterio, paleisti programas ir kt.

Virusas "Sory" surenka konfidencialią informaciją iš kompiuterio ir siunčia ją į interneto svetainę. Jis gali surinkti informaciją apie kompiuterį, jame esančius el. pašto adresus, registruoja klaviatūra įvesta informaciją.

Taip hakeris gali sužinoti vartotojo slaptažodžius ar kitą slaptą informaciją.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Konspiracija (2)    Omnitel (12)    Šventasis Pranciškus (3)    Naujieji metai (12)    Viskis (8)    Žala sveikatai (16)    Meninė gimnastika (14)    Klubai (8)    Klonavimas (10)    Mokesčiai (8)    Elektroninės šiukšlės (10)    Auklėjimas (7)    SSL sertifikatai (6)    Gyvūnai (174)    Literatūra (239)    Procesoriai (28)    Joninės (6)    Amfetaminas (2)    Policija (2)    Bendravimas (743)    Avalynė (7)    Ekologiškas maistas (2)    Metalinės muzikos grupės (8)    Lietuvos istorija (110)    Švietimas (1281)    Antanas Terleckas (2)    Žuvys (7)    Interneto dizainas (5)    Anglų kalba (35)    Sektos žudikės (6)    Kultūra (749)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Susitaikymas (9)    Filmai (91)    Liberalų sąjūdis (5)    Slaptos bendrijos (24)    Politikai (183)    Mokėjimo kortelės (7)    Mityba (43)    Gotai (17)    TV3 (4)    6 branduolių (3)    Kinas (193)    Aerobika (3)    Miestų bendruomenės (7)    Narkotikai (97)    Menas būti kartu (2)    Feng šui (7)    Aiškiaregiai (11)    Kvepalai (10)
1. „Sandros" virusas skirtas ir slaptažodžiams vogti
2. PandaLabs įspėja apie „SafetyBar“, naują „adware“ programą, kuri apgaudinėja vartotojus
3. Saugumas internete
4. 2005 vasario-kovo virusų aktyvumo apžvalga
5. Naujas mobilusis virusas blokuoja skambučius
6. Nauji virusai prisidengę "kepinto viščiuko su bikiniu" vardu
7. Savaitinis pranešimas apie virusus
8. Virusų skaičius sparčiai didėja
9. Naujasis Assiral kirmėliukas dangstosi tyros meilės laiškais
10. RRT informuoja apie priemones, skirtas išvengti vasario 3 d. internetinio viruso keliamo pavojaus
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!