LT   EN   RU  
2020 m. birželio 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Kompiuterių virusai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Kompiuterių virusai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-04-15 Spausdinti Spausdinti
Naujasis Assiral kirmėliukas dangstosi tyros meilės laiškais

Šį metodą dar prieš penkis metus naudojo VBS/Lovelet kirminas (taip pat žinomas I_love_you arba The Love Bug pavadinimais).

W32/Assiral-A kirminas, kaip ir jo pirmtakas, plinta el. paštu. Laiško temoje yra frazė Re: LOV YA! [„Myliu Tave“], laiško tekste - „Kindly read and reply to my LOVE LETTER in the attachments :-)“ Prie laiško prisegtas priedas pavadintas LOVE_LETTER.TXT.exe, taigi, standartiškai įdiegtų Windows sistemų vartotojai vietoj Exe mato Txt failiuką. Per žioplumą paleidus virusą, kirminėlis bando save perkelti ir į kitus kompiuterius bei atverti Geocities serveryje esančios svetainės puslapį. Lyg to dar būtų maža, užkrėstame kompiuteryje paliekamas failas su tekstiniu pranešimu, prasidedančiu žodžiais: Greetz from LARISSA.B!

„Praėjo jau penkeri metai nuo to laiko, kai skandalingai pagarsėjęs ir tokią pačią taktiką naudojantis Love Bug kirminas apgavo milijonus vartotojų visame pasaulyje, taigi, dabar mažai tikėtina, kad Assiral sugebėtų padaryti tokią pat žalą“, - mano Gremas Klulis [Graham Cluley], vyriausiasis antivirusinės Sophos kompanijos konsultantas, - praneša „Dialog-Nauka“.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Imtynės (29)    Mama ir vaikas (48)    Politika (363)    Naujieji metai (12)    Pelės (5)    Maxima (10)    Archeologija (42)    Viešnia iš ateities (2)    Šokoladas (10)    Dvarai (36)    Užsienyje (2)    Kelnaitės (2)    Metalas (22)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Joga (56)    Moters diena (4)    Religija ir tikėjimai (315)    Motociklai (12)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Apskaita (15)    Mokesčiai (8)    Šachmatai (11)    Sportiniai šokiai (2)    Procesoriai (28)    Logistika (12)    Poltergeistai (2)    Parapsichologija (22)    Sodininkystė (22)    Augalai (8)    Fotografija (17)    Anglų kalba (35)    Aiškiaregiai (11)    Prezidento rinkimai (6)    Klubai (5)    Pagalba ir prevencija (124)    Žiniasklaida (108)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Pasakos (60)    Dažasvydis (3)    Programos (61)    Hip hop dance (4)    Programavimas (20)    Projektavimas (7)    Skirmantas Valiulis (32)    P2P tinklai (2)    Lietuva (2)    Sel (10)    Šventasis Antanas (2)    Lietuvos istorija (110)    Seimo rinkimai (4)
1. „Sandros" virusas skirtas ir slaptažodžiams vogti
2. PandaLabs įspėja apie „SafetyBar“, naują „adware“ programą, kuri apgaudinėja vartotojus
3. Saugumas internete
4. 2005 vasario-kovo virusų aktyvumo apžvalga
5. Naujas mobilusis virusas blokuoja skambučius
6. Nauji virusai prisidengę "kepinto viščiuko su bikiniu" vardu
7. Savaitinis pranešimas apie virusus
8. Virusų skaičius sparčiai didėja
9. RRT informuoja apie priemones, skirtas išvengti vasario 3 d. internetinio viruso keliamo pavojaus
10. Internetinis kirminas savo aukas linksmina žaidimais
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!