LT   EN   RU  
2020 m. balandžio 4 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Lauxna Lauksna
  Kultūra > Muzika > Grupės > Elektroninės muzikos grupės > Lauxna Lauksna
Lankomumo reitingas Publikuota: 2007-04-26
Lauxna Lauksna
Sakyti, jog mes ir mūsų pavadinimas pasirinkome vieni kitus, būtų ir sudėtinga, ir paprasta. Ilgą laiką įvairiausiais pavidalais tame, kas vadinama Esatimi, prasprūsdavę žvaigždžių spinduliai vieną kartą susikoncentravo ties šiuo vardu. Ir einame toliau, nes kas gi žino, kas dar prieš akis? Tikriausiai mes patys taipogi negalime nieko numatyti.

Lauxna Lauksna yra projektas, sukurtas dviejų asmenų - PoPo (tekstai, electronica, kitkas) ir Vytauto (electronica, kitkas). Tokio poelgio priežastį ar stimulą neatrodo įmanoma paaiškinti žodinės komunikacijos reikšmėmis - „Anapus" tėra viena iš daugelio. Pasaulis, asmenybė, psichinės padėtys, nenusakomos jėgos formos, šokiai, širdis, mėsa ir akmenys - tai keletas iš inspiracijų, dalyvaujančių LL muzikoje. Daugeliu atveju tai atrodo panašu į tam tikrą apeigą, kadangi mes visad paliekam (ar bent jau manome paliekantys) erdvės laukinio prado veiksmui, kaip vienam iš pagrindinių stimuliantų. Ir Kelias tęsiasi.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Darbo partija (4)    Partijos (41)    2009 metų horoskopas (15)    Lietuvoje (43)    Kokainas (6)    Linux/Unix (34)    Feng šui (7)    Striptizas (8)    Energetika (13)    Katarai (2)    Nokia (24)    Teisė (61)    EBSW (40)    Radvilos (32)    Lobių ieškotojai (3)    Vadovavimas (185)    Soliariumai (5)    Auklės (3)    Motociklai (12)    Spauda (3)    Avinas (7)    Žmogaus teisės (52)    Kelionių įspūdžiai (26)    Erich Fromm (5)    Žemgrobiai (6)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Alkoholiniai gėrimai (74)    Vadyba (89)    Geografija (22)    Auklėjimas (7)    Shidokan (3)    Windows (7)    Mama ir vaikas (48)    KGB (35)    Kanapės (15)    Krašto apsauga (27)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Aerobika (3)    Egiptas (24)    Paieškos sistemos (14)    NSO (33)    Kaukazo aviganis (2)    Tėvynės sąjunga (4)    Akvariumai (58)    Spiritizmas (4)    Susitaikymas (9)    Draugystė (10)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Likeris (2)    Politika (363)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!