LT   EN   RU  
2020 m. rugpjūčio 9 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Magijos Teatras "DiArchy"
  Kultūra > Teatrai > Magijos Teatras "DiArchy"
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-10-05
Magijos Teatras "DiArchy"

Magijos Teatras "DiArchy" įkurtas 1991 metais.

Iliuzija, magija, fokusai, neįtikėtini ir pavojingi triukai, įvairių cirko ir estrados žanrų numeriai - mūsų darbas.

Mūsų profesija - linksminti, stebinti ir žavėti.

Mes kuriame numerius ir programas, kurias rodome pasirodymų, koncertų metu, taip pat dalyvaujame TV projektuose.

DiArchy keliauja po visą pasaulį. Teatras su savo gastrolėmis pabuvojo 34 pasaulio šalyse.

Teatro artistai daugelio tarptautinių festivalių apdovanojimų laimėtojai.

Magijos Teatro DiArchy programos, tai kaleidoskopiškai vieni kitus keičiantys įvairių žanrų numeriai. Magiškos iliuzijos ir stulbinančios manipuliacijos, fokusai, uždegantys ir mistiniai šokiai, pavojingi ir neįtikėtini triukai.

Didelis ir įvairus repertuaras leidžia teatrui dirbti visur: televizijose ir teatruose, cirkuose ir variete, klubuose, kazino, viešbučiuose, kruiziniuose laivuose, ekspocentruose, parodose ir mugėse, privačiuose vakarėliuose, firmų prezentacijose.

Jeigu ką nors praleidome, tai ir ten mes galime rodyti savo vaidinimą.

Mūsų programa gali trukti iki dviejų valandų. Pusantros valandos vaidinimą mes dažniausiai rodome savo teatre arba soliniuose koncertuose.

Užsakovas gali pasirinkti pasirodymo trukmę. Tai gali būti atskiri numeriai, kurių trukmė nuo trijų iki dvidešimties minučių arba keli blokai po dvidešimt, trisdešimt ar keturiasdešimt minučių. Savo vaidinimą mes galime suderinti su bet kokia situacija.

Tai pirmas tokio pobūdžio kilnojamasis teatras Lietuvoje.

Trijų šimtų vietų, juodos spalvos paviljonas.

Netgi tada kai lauke skaisčiai šviečia saulė, savo teatre mes galime sukurti paslaptingą ir magišką aplinką.

Savo teatre ir savo scenoje mes galime parodyti pačius geriausius savo numerius.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Naujieji metai (12)    Alus (22)    Drakonai (36)    Miestai (14)    Lietuvoje (43)    Šunų veislės (52)    Auklės (3)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Šaulys (7)    Katarai (2)    Vytautas Landsbergis (6)    Pavydas (5)    Politologija (64)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Kalėdos (12)    Mokėjimo kortelės (7)    Vorai (2)    Šunys (67)    Nusikaltimai (6)    Vadovavimas (185)    Vandenis (7)    Liberalų sąjūdis (5)    Elektroninės šiukšlės (10)    Tatuiruotės (7)    Atsiprašymas (3)    Ekologinis ūkis (2)    Picerijos (4)    Grupės (81)    Kompiuterinis saugumas (43)    Kaukazo aviganis (2)    Įvaikinimas (3)    Užsienyje (2)    Euro naujienos (2)    Vasario 16 (12)    Moters diena (4)    Tėvynės sąjunga (4)    Viskis (8)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Bankrotas (2)    Interneto dizainas (5)    Drabužiai (41)    Breakdance (4)    Smurtas mokyklose (10)    Renginiai (31)    Liberalai demokratai (3)    Leo LT (12)    Klubai (5)    Žirgų sportas (4)    AMD (3)    Vitaminai (2)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!