LT   EN   RU  
2021 m. sausio 17 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
Akimirkos sentencija
Nepasitikėk žmogum, kuriam viskas atrodo gera, taip pat žmogum, kuris viską laiko blogu, o visų labiausiai - žmogumi, kuris į viską žiūri abejingai.
J. K. Lavateris
Draugai
Matulaičio bažnyčia
Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga
Tautinės krypties portalas
Etninės kultūros erdvė
Biržų krašto naujienos
Slaptai.lt - unikalus leidinys
Lietuvių sąjunga „Tauta ir Tėvynė“
Lietuvos žaliųjų judėjimas
Žaliosios minties laikraštis
Istorijos puslapiai
Receptai, patiekalai, kulinarija.
Skanus.lt
Reklama
  Meilė
  Meilė
Lankomumo reitingas Publikuota: 2009-04-17
Meilės tėkmės dėsnis

Ar atsimeni atvejus, kai pagelbėjai, pasitarnavai žmogui, bet tas nė kiek neįtakojo jo pagarbos tau, vertinimo? Ar pastebėjai, kaip kai kuriose šeimose vienas šeimos narys vardan santykių daro viską, bet kitam šios pastangos ir įnašai nė motais? Kodėl vieni žmonės dažniau yra mylimi, o kiti užima mylinčiojo poziciją? Ir kodėl "blogos mergaitės" ir "blogi vyrukai" yra patrauklūs? Į šiuos klausimus galima atsakyti pasitelkus taip vadinamąjį meilės tėkmės dėsnį, kuris, deja, dažniausiai veikia priešingai nei galvojam.

Meilė teka pastangų, davimo link. Taip taip... Tie kas įneša į žmonių santykius ką nors šaunaus - tie myli ir tiems rūpi. O kitai pusei davimas praktiškai neturi įtakos.

Jei poros meilėje ar draugystėje kažkas "stringa", tai dažniausiai vyksta dėl pažeisto tarpusavio meilės tėkmės balanso. Problemos dažniausiai būna dvi: žmonės nustoja daryti įnašus į santykius, dalintis meile – nustoja duoti, arba nebeleidžia dalintis - nebeima. Pavyzdžiui, poroje vyras pradeda nebesistengti vardan santykių ir šio vyro meilė moteriai ima blėsti. O kai meilė blėsta, vyrui stengtis ir įnešti kažką gražaus juo labiau nebesinori.

Kitas pavyzdys yra apie vyrą, kuris tik pradėjo draugauti su moterimi. Jis suorganizavo iškylą į gamtą (padarė įnašą) ir moteris pasisiūlė paimti pledą, pagaminti sumuštinius ir paruošti termosą puikios arbatos (taip pat norėjo įnešti kažką į santykius). Bet vyras pasakė: "ne, nesivargink, aš pats viskuo pasirūpinsiu". Kas atsitiko? Vyras elementariai atsisakė būti mylimas!

Tad jei jums ką nors siūlo, jokiu būdu neatsisakykite ir skatinkite kitus jums duoti. Jei jums siūlo atsigerti nemėgstamo limonado - gerkit, jei pasisiūlė pagelbėti susitvarkyti namuose, kur pagalbos nereikia - priimkit pagalbos pasiūlymą. Jei taip elgsitės ir leisite žmonėms realizuoti jų norą duoti – norą mylėti, jus mėgs ir vertins. Dėl šios priežasties "blogos mergaitės" ir "blogi vyrukai" yra tokie patrauklūs - jie moka priimti paslaugas, patarnavimus, komplimentus.

Lygiai taip pat šis dėsnis galioja ir blogam elgesiui. Jei žmogus blogai ar nepagarbiai pasielgia su jumis ir jūs tai toleruojat, šis žmogus jūsų nemėgs vis stipriau. Nemeilė ateina paskui blogą elgesį, tad jei rinksitės ar reaguoti su pozicija, kad tokio elgesio ateityje netoleruosit, ar nurysit kartėlį ir tikėsitės, kad nepagarba iš žmogaus nepasikartos - tai turės priešingas pasekmes: arba žmogaus pagarbą, arba - vis didėjančią nepagarbą ir net pasidygėjimą jumis.

Jei norite harmoningų santykių, visa širdimi duokite ir visa širdimi priimkite. Tik tada meilė ir pagarba tekės didžiausia srove.

Gero meilės tėkmės dėsnio naudojimo jums.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Depresija (29)    Interneto komentarai (2)    Egzorcizmas (11)    Filologija (2)    Akvariumai (58)    Draudimas (7)    Optinis ryšys (12)    Sony Ericcson (40)    Pramoginiai šokiai (2)    Kovo 11 (4)    Vampyrai (9)    Dailė (34)    Runkeliai (18)    Kovo 8 (3)    Liberalai demokratai (3)    Pavydas (5)    Šokoladas (10)    Specialiosios tarnybos (36)    Technologijos (1819)    Policija (2)    Politika (363)    Bitė (5)    Politologija (64)    Egiptas (24)    Knygos (23)    Eurointegracija (5)    Kelionių įspūdžiai (26)    Mokslininkai (2)    Lotynų šokiai (5)    Stilius (86)    Joga (56)    Emo (10)    Seimo rinkimai 2004 (3)    Grybai (3)    Gimimo diena (3)    Garso ir vaizdo technika (2)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Pelės (5)    Biologija (222)    Skolininkai (12)    Tadas Blinda (10)    Kriptografija (3)    Geologija (20)    Grožio salonai (6)    Moterims (34)    Žirgų sportas (4)    Kelnaitės (2)    Motociklai (12)    Švietimas (1281)    Ginklai (22)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!