LT   EN   RU  
2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mobilūs ryšiai
  Technologijos > Mobilūs ryšiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-01-27 Spausdinti Spausdinti
Ericsson ir Hutchison pasirašė paslaugų sutartį Australijoje

2002m. gruodžio 02 d.

Ericsson ir Hutchison pasirašė septynerių metų trukmės sutartį dėl naujoviško paslaugų verslo modelio įdiegimo. Toks modelis turėtų padidinti darbo efektyvumą ir žymiai sumažinti kaštus. Ši iniciatyva bus geru telekomunikacinių tinklų ir su jais susijusių paslagų mobiliųjų komunikacijų srityje pavyzdžiu. Šiuo metu tai yra daugiausiai apimanti paslaugų sutartis visoje telekomunikacijų rinkoje.

Pagal šią sutartį, Ericsson apsiims vykdyti kasdieninę tinklo valdymo veiklą, valdys Hutchison 2G (CDMA), 3G (WCDMA) ir radijo ieškos tinklus, taip pat paslaugų platformas. Hutchison išlaikys savo tinklų išteklių nuosavybę ir visišką kontrolę, toliau rūpinsis tinklų strateginiu dizainu ir planavimu, taip pat priims įrangos pirkimo sprendimus.

"Dėl išaugusių technologinių 3G tinklų reikalavimų reikia pereiti prie paslaugų pirkimo," sakė Kevin Russell, Hutchison Telecoms Australijoje vykdantysis direktorius." Mes seniai turime stiprius partnerystės ryšius su Ericsson – pasauliniu tinklinių technologijų lyderiu – todėl ir tęsiame bei plėtojame šią partnerystę." "Ši iniciatyva sutaupys mums kaštų, o Hutchison nepraras kontrolės," sakė p. Russell.

"Sutartis su Hutchison keičia paslaugų koncepciją," sakė Kurt Hellström, Ericsson vykdantysis direktorius. "Ericsson turi unikalią telekomunikacijų įrangos integravimo bei įdiegimo visose pagrindinėse technologijose patirtį ir žinias."

Apie 240 Hutchison techninio ir infromacinių technologijų personalo pereis dirbti į Ericsson, papildydami Hutchinson kompanijai skirtą Ericsson personalą.

Ši sutartis buvo trečia šiemet Ericsson paskelbta paslaugų sutartis. Iki dabar Ericsson pasirašė daugiau kaip 35 paslaugų valdymo sutarčių, gerokai daugiau nei bet kuris kitas telekomunikacinės įrangos tiekėjas. Ericsson Global Services greitai augantis padalinys, kuriame dirba 17 000 darbuotojų, yra didžiausias paslaugų verslas telekomunikacijų rinkoje.

Ericsson, telekomunikacinių technologijų lyderis, formuoja mobiliojo ir plačiajuosčio Interneto komunikacijų ateitį. Siūlydamas novatoriškus sprendimus daugiau kaip 140-yje šalių, Ericsson padeda kurti stipriausias pasaulyje komunikacijų kompanijas.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Šatrija (4)    Kabala (6)    EBSW (40)    Baikeriai (8)    Tamplieriai (7)    Kinas (193)    Šokoladas (10)    Pramogos (191)    Archeologija (42)    Šventasis Pranciškus (3)    Operacinės sistemos (50)    Feng šui (7)    Žiniasklaida (108)    Dažasvydis (3)    Paukščiai (5)    Rašytojai (11)    Vartotojai (29)    Reinkarnacija (6)    Informaciniai karai (11)    Žvaigždės (19)    Krašto apsauga (27)    Medžioklė (63)    Politologija (64)    Įvaikinimas (3)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Kompiuterinis saugumas (43)    Ekologija (15)    Ekonomika (5)    Kanapės (15)    Bildukai (3)    Simbolika (2)    Nekilnojamasis turtas (22)    Žirgų sportas (4)    Darbdaviai (10)    Politika (363)    Foje (3)    Matematika (2)    Žinių visuomenė (14)    Pramoginiai šokiai (2)    Lietuvių fantastika (11)    Narkotikai (97)    Stalo žaidimai (7)    Auklės (3)    Šventieji (10)    Kaukazo aviganis (2)    Prevencija (14)    Šalys (61)    Motociklai (12)    Liberalų sąjūdis (5)    Susitaikymas (9)
1. Naujos "Intel" "NOR flash" atmintinės didins mobiliųjų telefonų populiarumą
2. Jie klausosi tavo telefoninių pokalbių?
3. GSM
4. Specialiais numeriais bus atskirtos tik suaugusiems teikiamos telefoninės paslaugos
5. Lietuvoje siekiama kurti tinklų ir informacijos saugumo kultūrą
6. RRT skelbia 2005 m. 3–ojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis
7. Kaip užtikrinti bevielio tinklo saugumą?
8. RRT skelbia 2005 m. III-io ketvirčio pašto ir pasiuntinių paslaugų rinkos duomenis
9. NOKIA mobilumo konferencijoje pristatomi su OMA suderinami POC ir dalyvavimo sprendimai
10. Vilniuje Europos tinklų ir informacijos saugumo ekspertai ragina reaguoti į problemas elektroninėje erdvėje
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!