LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mobilūs ryšiai
  Technologijos > Mobilūs ryšiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-06-27 Spausdinti Spausdinti
Australijoje kilo skandalas dėl mobiliųjų telefonų dangtelių

Marihuanos kvapo mobiliųjų telefonų dangteliai Australijoje sukėlė tokį skandalą, kad juos parduodančiai įmonei teko išimti savo gaminius iš technologijos mugės Sidnėjuje stendo.

Naujojo Pietų Velso ministras pirmininkas Bobas Karas ir vietos valdžia sukritikavo žalius, marihuanos motyvais išpieštus dangtelius, pareikšdami, kad jie skatina jaunimo narkomaniją.

"Corporate Phone Covers" vadovas ir įkūrėjas Robertas Pančas sakė, jog reakcija buvo perdėta. "Tai naujovė. Jūs nepirktumėte didelio šokolado gabalo vien pauostę šokoladą", - teigė jis.

Įmonės vadovo teigimu, Kinijoje gamintų marihuanos kvapo dangtelių, siūlomų drauge su šokolado, braškių, mėlynių, vyšnių ir rožių kvapo dangteliais, prekyba iki šiol vyko gerai. Tiesa, jie buvo parduodami 18 metų jau turintiems asmenims.

"Jų parduodame daugiau nei braškių kvapo dangtelių, daug daugiau", - gyrėsi R. Pančas.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Raganos (12)    Krikščionybė (135)    IT parodos (10)    Logistika (12)    Pavydas (5)    Shotokan (11)    Egiptas (24)    Laikrodžiai (3)    Pedagogika (21)    Kino kritika (10)    Metalas (22)    Spiritizmas (4)    Kalėdos (12)    Šachmatai (11)    Projektavimas (7)    Susitaikymas (9)    Amfetaminas (2)    Sąmokslo teorija (19)    Žemės grobstymai (50)    Interneto dienoraščiai (2)    Poetai (11)    Alus (22)    Užsienyje (2)    Lobiai (12)    Roko muzikos grupės (10)    Technologijos (1819)    Liūtas (7)    Teisėtvarka (24)    Apskaita (15)    Statyba (29)    Kaukazo aviganis (2)    Vilius Navickas (2)    Skundai (22)    Artūras Zuokas (41)    Euro naujienos (2)    Baikeriai (8)    Jausmai (27)    Opel (4)    Religija ir tikėjimai (315)    Spausdintuvai (12)    TV3 (4)    Interneto tinklai (4)    Bankrotas (2)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Lietuvoje (5)    Kovo 11 (4)    Imtynės (29)    Variakojis (11)    Kaimo turizmas (5)
1. Naujos "Intel" "NOR flash" atmintinės didins mobiliųjų telefonų populiarumą
2. Jie klausosi tavo telefoninių pokalbių?
3. GSM
4. Specialiais numeriais bus atskirtos tik suaugusiems teikiamos telefoninės paslaugos
5. Lietuvoje siekiama kurti tinklų ir informacijos saugumo kultūrą
6. RRT skelbia 2005 m. 3–ojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis
7. Kaip užtikrinti bevielio tinklo saugumą?
8. RRT skelbia 2005 m. III-io ketvirčio pašto ir pasiuntinių paslaugų rinkos duomenis
9. NOKIA mobilumo konferencijoje pristatomi su OMA suderinami POC ir dalyvavimo sprendimai
10. Vilniuje Europos tinklų ir informacijos saugumo ekspertai ragina reaguoti į problemas elektroninėje erdvėje
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!