LT   EN   RU  
2021 m. kovo 3 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mobilūs ryšiai
  Technologijos > Mobilūs ryšiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-09-30 Spausdinti Spausdinti
Japonijoje bandomos jau ketvirtosios kartos bevielio ryšio sistemos

Japonijos korporacija "NTT DoCoMo" ketvirtadienį pirmoji pasaulyje gavo licenciją ketvirtosios kartos bevielio ryšio sistemos bandymui.

Didžioji dalis iš daugiau kaip milijardo pasaulyje naudojamų bevielio ryšio telefonų priklauso antrajai bevielio ryšio technologijos kartai, įskaitant ir Europos GSM standartą. Trečiosios kartos diegimas šiuo metu tik pradedamas, ir kol kas tik techniškai pažangiausiose pasaulio valstybėse.

Japonijos korporacijos prognozėmis, ketvirtosios kartos technologijos diegimas gali būti pradėtas 2010 metais.

Trečiosios kartos bevielio ryšio telefonai užtikrina prisijungimą prie interneto per bevielio ryšio telefoną, kokybiškų vaizdų perdavimą, naršymą po tinklapius ir susirašymą elektroniniu paštu, taip pat finansinių operacijų vykdymą.

Ketvirtosios kartos telefonai užtikrins tas pačias funkcijas, tačiau duomenų perdavimo sparta bus kur kas didesnė. Tai padės sujungti bevielio, stacionaraus ir palydovinio telefono, taip pat kompiuterio, žaidimų konsolės ir laikmenų su muzikos įrašais grotuvo funkcijas.

Kai kurie ekspertai mano, jog ketvirtosios kartos telefonų įvedimas gali būti atidėtas, nes prieš tai ryšio bendrovės norės kompensuoti dešimtis milijardų JAV dolerių, išleistų trečiosios kartos licencijų pirkimui ir būtinosios infrastruktūros plėtojimui. Be to, neaišku, ar naujoji karta bus užtektinai paklausi tarp vartotojų.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Viešieji ryšiai (20)    Logistika (12)    TELE-2 (7)    Pagonybė (3)    Istorija (154)    Dailė (34)    Liemenėlės (3)    Žemės ūkis (33)    Moters diena (4)    Taksas (2)    Domenai (11)    Vynas (16)    Helouvynas (7)    Pelės (5)    Islamas (31)    Žvejyba (30)    Interneto komentarai (2)    Žala sveikatai (16)    Foje (3)    Proza (157)    Jausmai (27)    Paukščiai (5)    AMD (3)    Kelionių įspūdžiai (26)    Egiptas (24)    Hipiai (9)    Gaisrininkai (7)    Viešnia iš ateities (2)    Žindymas (14)    Šamanai (7)    Dieta (33)    Linux/Unix (34)    Gatvės šokiai (5)    Meninė gimnastika (14)    Mada (4)    Netolerancija (6)    Erotiniai šokiai (23)    Drakonai (36)    Vabzdžiai (5)    Pirmoji meilė (3)    Filologija (2)    Matematika (2)    Kūdikio maitinimas (3)    Slaptos bendrijos (24)    Grožio salonai (6)    Soliariumai (5)    Atsiprašymas (3)    Civilinė sauga (7)    Zigmas Vaišvila (10)    Striptizas (8)
1. Naujos "Intel" "NOR flash" atmintinės didins mobiliųjų telefonų populiarumą
2. Jie klausosi tavo telefoninių pokalbių?
3. GSM
4. Specialiais numeriais bus atskirtos tik suaugusiems teikiamos telefoninės paslaugos
5. Lietuvoje siekiama kurti tinklų ir informacijos saugumo kultūrą
6. RRT skelbia 2005 m. 3–ojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis
7. Kaip užtikrinti bevielio tinklo saugumą?
8. RRT skelbia 2005 m. III-io ketvirčio pašto ir pasiuntinių paslaugų rinkos duomenis
9. NOKIA mobilumo konferencijoje pristatomi su OMA suderinami POC ir dalyvavimo sprendimai
10. Vilniuje Europos tinklų ir informacijos saugumo ekspertai ragina reaguoti į problemas elektroninėje erdvėje
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!