LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mobilūs ryšiai
  Technologijos > Mobilūs ryšiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-09-30 Spausdinti Spausdinti
Pasaulis pradeda riboti bevielio ryšio telefonų su juose įrengtais fotoaparatais naudojimą

Bevielio ryšio telefonams su juose įrengtais skaitmeniniais fotoaparatais vis labiau plintant po pasaulį, skirtingo lygmens valdžia pradeda riboti vietas, kuriose galima naudotis tokio tipo telefonais.

Nuo valdžios neatsilieka ir pramogų bei striptizo, taip pat sporto klubų valdytojai.

Pirmoji riboti bevielio ryšio telefonų su fotokameromis naudojimą pradėjo Italija, kurios kontrolės institucijos jau parengė instrukcijas, kaip ir kur galima naudotis tokiu telefonu. Instrukcijose numatoma, kad žmonių nuotraukomis, padarytomis telefonu, galima naudotis tiktai asmeniniais tikslais. Jei nuotrauką planuojama viešinti, nuotraukoje pavaizduotas žmogus turi būti apie tai informuotas, rašo BBC.

Saudo Arabija uždraudė bevielio ryšio telefonų su kameromis naudojimą. Su nepatiklumu ir nepritarimu į juos žvelgia ir kelios kitos Artimųjų Rytų valstybės. Jau pasitaikė atvejų, kai Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Japonijoje buvo teisiami vyrai, slapta savo telefonais fotografavę nuogas moteris sveikatingumo centrų persirengimo kambariuose.

Nerimo dėl telefonų su kameromis plitimo neslepia ir Holivudo prodiuseriai - jie bijo kadrų iš naujų filmų nutekėjimo. Todėl visiems uždarų peržiūrų dalyviams teks prieš įeinant į salę atiduoti savo telefonus apsaugai.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Krikščionys demokratai (3)    Joga (56)    Kaziuko mugė (3)    Viskis (8)    Metalinės muzikos grupės (8)    Statyba (29)    Pramogos (191)    Jausmai (27)    Kitos šventės (7)    Vaistai (15)    Vandenis (7)    Naršyklės (7)    Skandalai (476)    Psichiatrija (64)    Kompiuterių virusai (52)    Civilinė sauga (7)    Garso sistemos (15)    Neištikimybė (2)    Mazda (2)    Avalynė (7)    Ekonomika (259)    Lotynų šokiai (5)    Grupės (81)    Optinis ryšys (12)    Informaciniai karai (11)    Lietuvos istorija (110)    Katarai (2)    Žuvininkystė (2)    Vaiko sveikata (8)    „Laisvės kryžkelės“ (10)    Žiniasklaida (108)    SSL sertifikatai (6)    Tamplieriai (7)    Policija (2)    Gotai (17)    Teisėtvarka (24)    Kazino (10)    Netolerancija (6)    Pelės (5)    Susitaikymas (9)    Vaizdo kortos (3)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Runkeliai (18)    Šunų veislės (52)    Sektos žudikės (6)    Sel (10)    Modemai (8)    E - komercija (87)    Mistika (446)    Astronomija (46)
1. Naujos "Intel" "NOR flash" atmintinės didins mobiliųjų telefonų populiarumą
2. Jie klausosi tavo telefoninių pokalbių?
3. GSM
4. Specialiais numeriais bus atskirtos tik suaugusiems teikiamos telefoninės paslaugos
5. Lietuvoje siekiama kurti tinklų ir informacijos saugumo kultūrą
6. RRT skelbia 2005 m. 3–ojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis
7. Kaip užtikrinti bevielio tinklo saugumą?
8. RRT skelbia 2005 m. III-io ketvirčio pašto ir pasiuntinių paslaugų rinkos duomenis
9. NOKIA mobilumo konferencijoje pristatomi su OMA suderinami POC ir dalyvavimo sprendimai
10. Vilniuje Europos tinklų ir informacijos saugumo ekspertai ragina reaguoti į problemas elektroninėje erdvėje
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!