LT   EN   RU  
2020 m. gegužės 30 d., šeštadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mobilūs ryšiai
  Technologijos > Mobilūs ryšiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2003-09-30 Spausdinti Spausdinti
Rusijoje galimas "Vimpelcom" ir "MegaFon" susijungimas

Jei Rusijoje susijungs dvi mobiliojo ryšio operatorės "Vimpelcom" ir "MegaFon", šalies Ryšių reguliavimo tarnyba gali svarstyti naują licenciją, teigė Rusijos Ryšių ministras Leonidas Reimanas.

"Optimalus mobiliojo ryšio operatorių skaičius yra trys", - sakė L.Reimanas. "Jei "Vimpelcom" ir "MegaFon" susijungs, mes turėsime pagalvoti, kaip į rinką įtraukti trečią operatorę".

"Vimpelcom" ir "MegaFon" yra antra ir trečia pagal dydį Rusijos mobiliojo ryšio bendrovės. Abi kompanijos konkuruoja su "Mobile TeleSystems", kuri taip pat dirba Ukrainoje ir turi daugiau abonentų nei "Vimpelcom" ir "MegaFon" kartu paėmus. Visos trys bendrovės sparčiai plečia savo rinkas.

Rusijos Ryšių ministerija išduoda mobiliojo ryšio licencijas veikti 89 regionuose bei septyniuose federaciniuose rajonuose. "MegaFon" yra vienintelė mobiliojo ryšio bendrovė, turinti leidimą dirbti visuose šalies regionuose.

Finansinė pramoninė grupė "Alfa", jau dvejus metus valdanti dalį "Vimpelcom" akcijų, neseniai įsigijo 25 proc. "MegaFon" akcijų paketą. Tai privertė daugelį spėlioti, ar neketinama sujungti "Vimpelcom" ir "MegaFon".

"Vimpelcom", kurios viena iš pagrindinių akcininkių yra Norvegijos bendrovė "Telenor", teigė sutikusi apsvarstyti susijungimo galimybę. Tuo tarpu "MegaFon" akcininkės "TeliaSonera" bei Sankt Peterburgo bendrovė "Telecominvest" yra prieš kompanijų susijungimą.

L.Reimanas mano, kad dėl susijungimo turi susitarti kompanijų akcininkai. Sunkumų gali atsirasti dėl to, kad po susijungimo kai kuriuose regionuose gali susidaryti monopolijos. Tuomet Monopolijų kontrolės ministerija turės pritarti bendrovių jungimuisi.

Ekspertai spėja, kad susijungus "Vimpelcom" ir "MegaFon", realiausia kandidatė gauti trečią operatorės licenciją yra Švedijos bendrovė Tele2, valdanti mobiliojo ryšio tinklą Sankt Peterburge, keliose Sibiro provincijose bei Rusijos pietuose, tačiau neturinti licencijos teikti mobiliojo ryšio paslaugas šalies sostinėje.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Politikai (183)    Žvejyba (30)    Variakojis (11)    Žuvininkystė (2)    Lietuvių valgiai (28)    Laivyba (17)    Vartotojai (29)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Konspiracija (2)    Politika (363)    Sąmokslo teorijos (19)    Užsienyje (50)    Šachmatai (11)    Miniatiūros (7)    Reklama internete (18)    Toyota (2)    Draugystė (10)    Proza (157)    Pasakos (60)    Elektroninės šiukšlės (10)    NLP (8)    Brendis (6)    Kulinarija (181)    Drakonai (36)    Garso ir vaizdo technika (2)    Viskis (8)    Pramogos (191)    Žemgrobiai (6)    SSL sertifikatai (6)    Avalynė (7)    Interneto dienoraščiai (2)    Lotynų kalba (11)    Šatrija (4)    Kinų horoskopas (14)    Vadovavimas (185)    Įdomybės (87)    Meino meškėnas (2)    Romas (3)    Šokiai (56)    Grybai (3)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Katės (33)    Automobiliai (41)    Tadas Blinda (10)    Kelnaitės (2)    Restoranai (5)    Radvilos (32)    Stalo žaidimai (7)    Artūras Zuokas (41)    Katalikybė (49)
1. Naujos "Intel" "NOR flash" atmintinės didins mobiliųjų telefonų populiarumą
2. Jie klausosi tavo telefoninių pokalbių?
3. GSM
4. Specialiais numeriais bus atskirtos tik suaugusiems teikiamos telefoninės paslaugos
5. Lietuvoje siekiama kurti tinklų ir informacijos saugumo kultūrą
6. RRT skelbia 2005 m. 3–ojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis
7. Kaip užtikrinti bevielio tinklo saugumą?
8. RRT skelbia 2005 m. III-io ketvirčio pašto ir pasiuntinių paslaugų rinkos duomenis
9. NOKIA mobilumo konferencijoje pristatomi su OMA suderinami POC ir dalyvavimo sprendimai
10. Vilniuje Europos tinklų ir informacijos saugumo ekspertai ragina reaguoti į problemas elektroninėje erdvėje
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!