LT   EN   RU  
2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mobilūs ryšiai
  Technologijos > Mobilūs ryšiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-06-20 Spausdinti Spausdinti
Pocket Cartona: 3D – naršyklė mobiliems įtaisams

Kompanija ParallelGraphics išleido naują Pocket Cortona versiją, VRML – naršykles kišeniniams kompiuteriams. Dėl įvykdytos optimilizacijos Pocket Cortona mikro architektūros Intel XScale, pavyko iš esmės sutrumpinti 3D modelių apkrovimo laiką ir padidinti jų atvaizdų greitį.

Kompanijos ParallelGraphics trimatės technologijos siūlo sunkių pramoninių technologijų gamintojams naują paslaugą , gyvenimo ciklą palaikančių gaminių, aptarnavimo ir remonto aprūpinimą ir efektyvumą. Naudojimasis 3D – simuliacijomis techninių procedūrų (surinkimo, techninio aptarnavimo, remonto ir t. t.) leidžia personalui per visai trumpą terminą įsisavinti naujas operacijas arba greitai įmontuoti į atmintį procedūras, kurios įvykdomos pakankamai retai.

Techninis personalas gali apkrauti 3D – simuliacijas per Internetą, o po to jas peržiūrėti per stalo, mobilius ar kišeninius kompiuterius (PK). Bet jeigu iki paskutinio laiko kišeniniuose kompiuteriuose PK , skirtingai nuo stalinių sistemų ir kišeninių kompiuterių, buvo galima dirbti tik su palyginti nesudėtingomis 3D – simuliacijomis, atsiradus daug spartesniems procesoriams ir 3D – naršyklėms, darosi įmanoma sudėtingesnių procedūrų peržiūra, kas labai svarbu dirbant " lauko sąlygomis ", kai nėra galimybės naudotis galingais staliniais PK.

"Pocket Cortona optimalizacijos rezultatai Intel XScale procesoriui parodė, kad 3D - modelių apkrovimo laikas, savo ruožtu sumažėjo apie 30 %, o 3D modelių atvaizdavimo greitis, maždaug trečdaliu išaugo, - pasakė Aleksandras Vovkuna, ParallelGraphics vice – prezidentas. – Atsiradus naujiems architektūriniams sprendimams, įdirbamiems kompanijoje Intel, naujų technologijų pritaikymas įvairiose srityse nuolat plečiasi, atsiranda vis daugiau naujų vartotojų grupių. Išskirtinė galimybė, kurią suteikia 3D – grafika, tampa prieinama mobiliems įtaisams ".

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Aikido (14)    Istorija (154)    Miestų bendruomenės (7)    Meninė gimnastika (14)    Tiškevičiai (18)    Pagalba ir prevencija (124)    Fotografija (17)    Stilius (86)    Soliariumai (5)    Vandenis (7)    Užsienyje (50)    Kovo 8 (3)    Arūnas Valinskas (4)    Aiškiaregiai (11)    Vaistai (15)    Hobi (106)    Viktor Uspaskich (61)    Atmintis (4)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    BTV (3)    Delfinologija (4)    Mistika (9)    Turizmas (151)    Telekomunikacijos (188)    Viešnia iš ateities (2)    Grupės (81)    Seimo Pirmininkas (2)    Liemenėlės (3)    Sportas (180)    Žindymas (14)    Rinkimai (23)    Švietimas (1281)    Leo LT (12)    LNK (2)    Alus (22)    Pyktis (6)    Vynas (16)    Liberalai demokratai (3)    Kelionių pasiūlymai (7)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Jautis (7)    Arbata (10)    Apatinis trikotažas (17)    Panayiotis Zavosas (2)    Alkoholizmas (15)    Dvarai (36)    Saugus internetas (11)    Elektroninės muzikos grupės (3)    Skolininkai (12)    Lobių ieškotojai (3)
1. Naujos "Intel" "NOR flash" atmintinės didins mobiliųjų telefonų populiarumą
2. Jie klausosi tavo telefoninių pokalbių?
3. GSM
4. Specialiais numeriais bus atskirtos tik suaugusiems teikiamos telefoninės paslaugos
5. Lietuvoje siekiama kurti tinklų ir informacijos saugumo kultūrą
6. Kaip užtikrinti bevielio tinklo saugumą?
7. RRT skelbia 2005 m. 3–ojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis
8. RRT skelbia 2005 m. III-io ketvirčio pašto ir pasiuntinių paslaugų rinkos duomenis
9. NOKIA mobilumo konferencijoje pristatomi su OMA suderinami POC ir dalyvavimo sprendimai
10. Vilniuje Europos tinklų ir informacijos saugumo ekspertai ragina reaguoti į problemas elektroninėje erdvėje
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!