LT   EN   RU  
2020 m. birželio 2 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mobilūs ryšiai
  Technologijos > Mobilūs ryšiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-05-20
Už nepadorias mobiliojo telefono žinutes - mėnuo kalėjimo
Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) laisvės atėmimo bausme buvo nuteisti du jauni žmonės, mobiliaisiais telefonais siuntinėję vienas kitam nepadorias vaizdo žinutes, rašo vietos laikraštis.

17-metis vaikinas ir 19-metė mergina, abu JAE piliečiai, už tai, kad siuntinėjo vaizdo žinutes telefonu bei pornografines nuotraukas elektroniniu paštu buvo nuteisti mėnesiui kalėjimo.

Dubajaus pirmosios instancijos teismas išsiaiškino, kad apie tokį didžiulį nusikaltimą pranešė vienas iš pavydžių merginos gerbėjų. Gavusi tokios informacijos, policija atliko kratą ir suėmė vaikiną ir merginą.

Konservatyviose musulmoniškose šalyse, pavyzdžiui, Saudo Arabijoje, įstatymu taip pat uždrausta fotografuoti žmones be jų sutikimo.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Programavimas (20)    Advokatai (10)    Paukščiai (5)    Buto remontas (3)    Dvarai (36)    Apatinis trikotažas (17)    Krizė (59)    IT parodos (10)    Skolininkai (12)    Arūnas Valinskas (4)    Specialiosios tarnybos (36)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Lietuvoje (5)    Kovos menai (72)    Lietuva (2)    Įvaikinimas (3)    Gotai (17)    Katarai (2)    Seimo Pirmininkas (2)    Helouvynas (7)    Liberalai demokratai (3)    Firmos (12)    Procesoriai (28)    Tadas Blinda (10)    SSL sertifikatai (6)    Katalikybė (49)    Gyvenimo džiaugsmas (2)    Džiazo muzikos grupės (11)    Mazda (2)    Renginiai (31)    Medžioklė (63)    Brendis (6)    E - komercija (87)    Metalinės muzikos grupės (8)    Žmogaus teisės (18)    Naršyklės (7)    Erich Fromm (5)    Šventasis Kazimieras (2)    Draudimas (7)    Alkoholizmas (15)    Operacinės sistemos (50)    Teisėtvarka (24)    Euro naujienos (2)    KGB (35)    Reklama internete (18)    Žinių visuomenė (14)    Kačių veislės (25)    Biologija (222)    Klubai (5)    Kovo 8 (3)
1. Naujos "Intel" "NOR flash" atmintinės didins mobiliųjų telefonų populiarumą
2. Jie klausosi tavo telefoninių pokalbių?
3. GSM
4. Specialiais numeriais bus atskirtos tik suaugusiems teikiamos telefoninės paslaugos
5. Lietuvoje siekiama kurti tinklų ir informacijos saugumo kultūrą
6. RRT skelbia 2005 m. 3–ojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis
7. Kaip užtikrinti bevielio tinklo saugumą?
8. RRT skelbia 2005 m. III-io ketvirčio pašto ir pasiuntinių paslaugų rinkos duomenis
9. NOKIA mobilumo konferencijoje pristatomi su OMA suderinami POC ir dalyvavimo sprendimai
10. Vilniuje Europos tinklų ir informacijos saugumo ekspertai ragina reaguoti į problemas elektroninėje erdvėje
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!