LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 20 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mobilūs ryšiai
  Technologijos > Mobilūs ryšiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-12-17
Jie klausosi tavo telefoninių pokalbių?
Pastaruoju metu mobilaus ryšio pokalbių pasiklausymas peraugo į tikrą pramonės šaką. Beveik visose šalyse žvalgybos agentūros, įvairios privačios firmos ar net privatūs asmenys reguliariai stengiasi pasiklausyti telefoninių pokalbių ir gali užvaldyti svarbią politinę, karinę ar ekonominę informaciją.

Problema

Visuose mobilaus ryšio tinkluose egzistuoja galimybė pasiklausyti telefoninius pokalbius. Telefoninių pokalbių pasiklausymas taip paplito, tapo nekontroliuojamas ir nesudėtingas, jog negalite būti tikras dėl savo pokalbių konfidencialumo. Įranga mobilių telefonų pasiklausymui taip atpigo, jog pradėta naudoti sprendžiant net menkus ekonominius konfliktus. Taigi pokalbių šifravimas yra protingas šios problemos sprendimo būdas. Tačiau pokalbių slaptumo užtikrinimas, naudojant nors ir sudėtingą bei pasitikėjimo vertą šifravimą, yra gana sunkus uždavinys. "Patentuoti" ar "slapti" įvairaus sudėtingumo algoritmai, informacijos šifravimas yra įprasti telekomunikacijoje, tačiau jie neatsilaiko prieš modernius kompiuterius. Šis trūkumas yra slepiamas įvairiais reklaminiais triukais, siūlymais pasitikėti "algoritmų slaptumu" ar vyriausybiniais įstatymais bei nutarimais, paruoštais tų pačių žvalgybinių įstaigų, kurios yra įtariamos telefoninių pokalbių pasiklausymu.

Problemos sprendimas

Dabar jau yra patikimas pokalbių konfidencialumo užtikrinimo būdas. Jį įvertinti galite Jūs pats arba Jūsų konsultantai. GSMK CryptoPhone - pirmas saugus mobilus telefonas. Norėdami įsitikinti pokalbių šifravimo sudėtingumu ir tuo, kad nepalikta jokių galimybių net su GSM operatoriaus leidimu klausytis Jūsų pokalbių, Jūs galite užsakyti nepriklausomų ekspertų įvertinimą. Mes jums suteiksime visą techninę informaciją netgi prieš įsigyjant šį telefoną. Kuriant GSMK CryptoPhone, pokalbiams šifruoti panaudoti gerai ištirti algoritmai ir ilgas kodinis raktas. GSMK CryptoPhone užšifruoja Jūsų pokabį dviem, kriptografų nuomone, sudėtingiausiais algoritmais - AES ir Twofish. Dabar tvirtai galima teigti - naudotis mobiliu telefonu tapo saugu!

Lengva naudotis

GSMK CryptoPhone lengva naudotis. Telefonas turi paprastą vartotojo sąsają, naudojamas didelis ir aiškus "touch-screen" ekranas. Kadangi prie telefono galima prijungti profesionalias ausines, esant reikalui Jūs turite laisvas rankas, o viešoje vietoje jos užtikrins Jūsų pokalbio privatumą. Skirtingai nei kitais panašiais PDA tipo telefonais, GSMK CryptoPhone galima naudotis ir be išorinių ausinių.

GSMK CryptoPhone yra pagamintas standartinio GSM PDA telefono pagrindu, todėl priedus šiam telefonui galima įsigyti kompiuterių parduotuvėse. Kadangi GSMK CryptoPhone atrodo kaip įprastas PDA telefonas, Jūs niekam nesukelsite įtarimo oro uoste ar pasienio kontrolės poste. Pokalbių slaptumu džiaugsitės tik Jūs ir Jūsų partneriai!

Saugus ryšys su laidinių ir palydovinių telefonų abonentais

Slaptam ryšiui su GSMK CryptoPhone iš standartinės analoginės ar ISDN linijos, Jūs galite pasirinkti GSMK CryptoPhone kompiuterinį modelį - nemokamą GSMK CryptoPhone programinę įrangą "Windows" operacinėms sistemoms. Kompiuterinis GSMK CryptoPhone modelis Jums suteiks saugų ryšį su kitais GSMK Cryptophone įrenginiais (kai naudojamas laidinis, mobilus ar palydovinis ryšys). Naudodamiesi nemokama GSMK CryptoPhone programa, Jūsų partneriai, kurie dar neįsigijo mobilaus GSMK CryptoPhone, galės saugiai kalbėtis su Jumis. GSMK CryptoPhone palydovinis ryšys Jums bus naudingas, kai esate teritorijoje, kur nėra GSM ryšio.

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Alkoholiniai gėrimai (74)    Katalikybė (49)    Klonavimas (10)    Atviras kodas (23)    Tėvynės sąjunga (4)    Šventasis Kazimieras (2)    LICS (17)    Brendis (6)    Žala sveikatai (16)    Gatvės šokiai (5)    Meilė (138)    Sportas (8)    Sektos žudikės (6)    Lotynų šokiai (5)    Gimimo diena (3)    LNK (2)    Filologija (2)    Šamanai (7)    Rokeriai (3)    Emo (10)    Sveikata (313)    Aerobika (3)    Šachmatai (11)    Interneto dizainas (5)    Kulinarija (181)    Grybų patiekalai (6)    Neištikimybė (2)    Jausmai (27)    MTV (5)    Eurointegracija (5)    P2P tinklai (2)    Žmonės (241)    Policija (2)    Psichiatrija (64)    Imtynės (29)    Parapsichologai (7)    Nokia (24)    Meino meškėnas (2)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Visuotinė istorija (44)    Vartotojai (29)    Ekologinis ūkis (2)    Reinkarnacija (6)    Wing Tsun (14)    Pasakos (60)    Simbolika (2)    Lietuvių valgiai (28)    Jautis (2)    Auklės (3)    Dektinė (2)
1. Naujos "Intel" "NOR flash" atmintinės didins mobiliųjų telefonų populiarumą
2. GSM
3. Specialiais numeriais bus atskirtos tik suaugusiems teikiamos telefoninės paslaugos
4. Lietuvoje siekiama kurti tinklų ir informacijos saugumo kultūrą
5. Kaip užtikrinti bevielio tinklo saugumą?
6. RRT skelbia 2005 m. 3–ojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis
7. RRT skelbia 2005 m. III-io ketvirčio pašto ir pasiuntinių paslaugų rinkos duomenis
8. NOKIA mobilumo konferencijoje pristatomi su OMA suderinami POC ir dalyvavimo sprendimai
9. Vilniuje Europos tinklų ir informacijos saugumo ekspertai ragina reaguoti į problemas elektroninėje erdvėje
10. 674 milijonai telefonų 2004 metais, 720 milijonų – 2005 metais. Kas bus toliau?
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!