LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Mobilūs ryšiai
  Technologijos > Mobilūs ryšiai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-11-26
NOKIA mobilumo konferencijoje pristatomi su OMA suderinami POC ir dalyvavimo sprendimai
Taip pat pristatomas unifikuotas centrinis tinklas, skirtas fiksuoto ir mobiliojo ryšio konvergencijai

Espo, Suomija – NOKIA mobilumo konferencijos Barselonoje metu NOKIA pristatys novatoriškus unifikuoto centrinio tinklo sprendimus mišriai – mobiliai konvergencijai (FMC), taip pat rengiasi pristatyti su OMA suderinamus SPUSTELK IR KALBĖK mobiliuoju (POC) bei dalyvavimo sprendimais.

„NOKIA sparčiai vystosi konvergecijos erdvėje, – sakė Mika Vehviläinen, NOKIA tinklų vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius. – NOKIA centrinio tinklo produktų ir sprendimų spektras siūlo operatoriams vieną geriausių fiksuoto ir mobilaus ryšio galimybių verslui. Kartu su tvirtu pagrindu mobilumo srityje ir IP pagrįstais sprendimais, taip pat naujais pasiūlymais balso perdavimo per IP ir nelicencijuota mobiliąja prieiga, mūsų unifikuotas centrinis tinklas yra ideali priemonė FMC”.

„Mūsų įrašų sistema siūlo novatoriškus esminius sprendimus, tokius kaip SPUSTELK IR KALBĖK funkcija ir mobiliojo perjungimo galimybė, – tęsia Vehviläinen. – Turėdami daugiau nei 70 mūsų MSC serverio sistemos, kuri naudojama jau daugiau nei 20 tinklų, klientų, pirmaujame 3GPP paslaugų mobiliajam ryšiui rinkoje. Turime puikų sukurtų produktų spektrą, o sprendimai, kuriuos pristatysime Barselonoje, patvirtina mūsų pasiryžimą teikti klientams kiek įmanoma daugiau konverguojamas paslaugas”.

Nauja NOKIA POC versija 2.0 pasirodys 2006 metų pirmame ketvirtyje. Ji bus suderinama su OMA standartu, leidžiančiu pilną sąveiką su OMA standarto terminalais ir kitų tiekėjų tinklais. Versija 2.0 taip pat yra suderinama su NOKIA LIST MANAGEMENT SERVER versija 1.0, leidžiančia vartotojams naudotis vieningu adresų sąrašu daugeliui programų, pvz., POC, dalyvavimo ir tiesioginio pranešimų siuntimo.

Panašiai ir naujasis NOKIA dalyvavimo sprendimas, kuris NOKIA suteikia naują funkcionalumą, tokį kaip gebėjimas dirbti skirtingose operacinėse aplinkose ir suderinamumas su OMA standarto POC bei SIP/SIMPLE protokolais. Dalyvavimo sprendimas sudaro sąlygas horizontaliai bendrauti visoms IMS pagrindu veikiančioms programoms, dėl ko naudotis POC ir kitomis SIP paremtomis paslaugomis galima paprasčiau ir intuityviau. Suderinamumas su POC reiškia, kad prieš atliekant SPUSTELK IR KALBĖK funkciją, vartotojai gali pasitikrinti, ar su asmeniu, kuriam skambina, šiuo metu galima susisiekti ir ar jis ketina bendrauti.

NOKIA taip pat paleidžia mobiliųjų belaidžių duomenų programą, kuri pristato duomenų pereinamumą tarp mobiliojo ryšio, belaidžio ir laidinio ryšio tinklų. Šio sprendimo pagrindas yra NOKIA FLEXI INTELLIGENT SERVICE NODE (ISN), leidžianti operatoriams valdyti ir papildyti perduodamus duomenis. Pavyzdžiui, ji leidžia galutiniams vartotojams paprastai prisijungti prie tų pačių duomenų paslaugų nepriklausomai nuo prieigos būdo.

NOKIA yra fiksuotojo ir mobiliojo ryšio konvergencijos (FMC) lyderė, atliekanti bandomuosius darbus su dešimčia operatorių, tarp kurių yra TELECOM ITALIA, FRANCE TELECOM, TELIASONERA, ELISA, SAUNALAHTI ir TELEMAR OI. NOKIA unifikuotas centrinis tinklas, priemonė, įgalinanti FMC, yra pateikiama ir talpinama pasauliniuose tinkluose. NOKIA IP multimedijos posistemę (IMS) įsigijo jau daugiau nei 30 operatorių, tarp kurių yra TIM, WATANIYA, SAUNALAHTI ir EUROTEL, o komerciniais pagrindais ją naudoja TMN 3G tinklas Portugalijoje.

NOKIA pirmauja 3GPP programinės įrangos mobiliajam ryšiui rinkoje. Yra daugiau nei 70 NOKIA MSC serverio paslaugų gavėjų, iš kurių daugiau nei dvidešimt jau teikia komercines paslaugas. NOKIA taip pat pirmauja POC rinkoje, siūlydama 43 paslaugas, taip pat teikdama komercines POC paslaugas, kurios naudojasi 19 tinklų bei dar daugiau nei 30 šiuo metu yra bandomojoje stadijoje. Nuo 3GSM teikimo pradžios šiais metais NOKIA turi jau 9 atsiliepimus apie FLEXI ISN. NOKIA IP duomenų perdavimo analizės sprendimas tiesioginiam įkrovimui taip pat labai sparčiai plečiasi ir šiuo metu jau yra įdiegtas daugiau nei 40 vietų.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Šunys (67)    Kompiuteriniai žaidimai (270)    Geologija (20)    Neištikimybė (2)    Skundai (22)    Panayiotis Zavosas (2)    Knygos (23)    Interneto komentarai (2)    Džiaugsmas (2)    „Lietuvos” kino teatras (13)    Sektos žudikės (6)    Švedija (9)    Kelionių įspūdžiai (26)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Miestai (14)    Kompiuterio ergonomika (8)    Kalbos kultūra (39)    Procesoriai (28)    Lobių ieškotojai (3)    Buto remontas (3)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Visuotinė istorija (44)    Elektronika (8)    Erich Fromm (5)    Budizmas (73)    Pagalba ir prevencija (124)    Gender Loops (6)    Saugus internetas (11)    Ekonomika (259)    Atleidimo svarba (2)    Žala sveikatai (16)    Erotiniai šokiai (23)    NSO (33)    Fajetai (2)    Alus (22)    Juvelyriniai dirbiniai (2)    Fotografija (17)    Lietuva (2)    Ekologija (15)    Įvaikinimas (3)    Novelės (102)    Turizmo agentūros (10)    Įžymūs žmonės (68)    Sąmokslo teorijos (19)    Antanas Terleckas (2)    Shidokan (3)    LNK (2)    Partizanai (12)    Vokiečių aviganis (2)    Mobilūs ryšiai (193)
1. Naujos "Intel" "NOR flash" atmintinės didins mobiliųjų telefonų populiarumą
2. Jie klausosi tavo telefoninių pokalbių?
3. GSM
4. Specialiais numeriais bus atskirtos tik suaugusiems teikiamos telefoninės paslaugos
5. Lietuvoje siekiama kurti tinklų ir informacijos saugumo kultūrą
6. RRT skelbia 2005 m. 3–ojo ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis
7. Kaip užtikrinti bevielio tinklo saugumą?
8. RRT skelbia 2005 m. III-io ketvirčio pašto ir pasiuntinių paslaugų rinkos duomenis
9. Vilniuje Europos tinklų ir informacijos saugumo ekspertai ragina reaguoti į problemas elektroninėje erdvėje
10. 674 milijonai telefonų 2004 metais, 720 milijonų – 2005 metais. Kas bus toliau?
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!