LT   EN   RU  
2021 m. kovo 5 d., penktadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Nešiojami kompiuteriai
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Nešiojami kompiuteriai
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-03-01 Spausdinti Spausdinti
IBM ThinkPad T42 su pirštų antspaudų skaitytuvu

„Mes dar aukščiau pakėlėme saugumo kartelę integruodami į kasdien naudojamą kompiuterį tai, kas anksčiau buvo tik neįtikėtina technologija iš mokslinės fantastikos srities“, - sakė IBM asmeninės kompiuterijos generalinis vadybininkas Franas O’Sulivanas (Fran O’Sullivan). Anot jo, novatoriškas saugumo technologijas IBM ir toliau integruos į kiekvieną verslo šaką – nuo asmeninių kompiuterių iki tarnybinių stočių.

Pirštų antspaudų skaitytuvas sumontuotas „ThinkPad“ modelyje T42 po kryptiniais valdymo klavišais. Vartotojams, norintiems dirbti su taikomosiomis programomis ar duomenų bazėmis, tereikės perbraukti pirštu per nedidelį horizontalų daviklį. Pirštų antspaudų nuskaitymo procesas truks vos kelias sekundes. Naujojo modelio pirštų antspaudų skaitytuvai nuskaito didesnę piršto dalį nei ligi šiol buvę ir iki minimumo sumažina neteisingo identifikavimo tikimybę.

„Ligi šiol Lietuvoje „ThinkPad“ nešiojamieji kompiuteriai buvo labai populiarūs dėl savo patikimumo, didelio našumo ir saugumą garantuojančių technologijų“, - sakė „IBM Lietuva“ produktų vadybininkas Jonas Juodviršis. Pasak jo, neabejojama, kad integruota pirštų nuskaitymo technologija dar labiau padidins šių nešiojamųjų kompiuterių populiarumą, kuriems saugumas yra vienas iš pagrindinių reikalavimų.

„ThinkPad“ modeliuose IBM taip pat patobulino „Embedded Security Subsystem“ technologiją, išleisdama naują „Client Security Software“ programinės įrangos versiją kartu su „Password Manager“ technologija. Naujoji versija leidžia taikyti įvairias pirštų antspaudų identifikavimo ir slaptažodžių kombinacijas.

„Embedded Security Subsystem“ yra pagrindinis IBM „ThinkVantage“ technologijų komponentas, leidžiantis lengviau diegti, sujungti, apsaugoti bei prižiūrėti nešiojamuosius „ThinkPad“ bei stacionarius „ThinkCentre“ kompiuterius. Pirštų antspaudų skaitytuvas – tik vienas iš daugelio IBM saugumo sprendimų, kurie apima tarnybines stotis, operacines sistemas, identifikavimo valdymą, saugojimą, priėjimą prie tinklų, sistemų valdymą, ir konsultacines paslaugas.

Naujasis nešiojamųjų kompiuterių modelis „ThinkPad“ su integruotu pirštų antspaudų skaitytuvu pasaulinėje rinkoje pasirodys šių metų spalio 19 dieną. Lietuvą jis pasieks spalio mėnesio pabaigoje. Preliminari naujųjų kompiuterių kaina bus nuo 7200 litų.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Homeopatija (5)    Žydai (32)    Picerijos (4)    Kelionių pasiūlymai (7)    Sekimas ir privatumas (12)    Kovos menai (72)    MTV (5)    Kačių veislės (25)    Helouvynas (7)    Pyktis (6)    Lietuva (2)    Z.Jurgelevičiaus rubrika (23)    Miestų bendruomenės (7)    Kalėdos (12)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Likeris (2)    E - komercija (87)    Žuvininkystė (2)    TV3 (4)    Siemens (6)    Intel (6)    Dvyniai (9)    Sektos žudikės (6)    Kvepalai (10)    Amerikos lietuviai (7)    Masonai (7)    Savižudybė (12)    Filosofija (326)    Kabala (6)    Pramoginiai šokiai (2)    Netolerancija (6)    Geologija (20)    Kietieji diskai (17)    Energetika (13)    Mistika (446)    Labradoras (2)    Ekologinis ūkis (2)    Vox Populi (14)    Gimimo diena (3)    Meino meškėnas (2)    Vestuvės (16)    Hakeriai (273)    Ginklai (22)    Kinų horoskopas (14)    Seimo Pirmininkas (2)    Striptizas (8)    Ekonomika (259)    Mokyklos (22)    Joninės (6)    Valdas Adamkus (11)
1. Nešiojami kompiuteriai - su apsauga nuo vagysčių
2. Augančiai nešiojamų kompiuterių rinkai - nauji aksesuarai
3. Pristatyta itin patogi, universali nešiojamų kompiuterių stotelė
4. IBM „ThinkPad“: Žemės pakrašty ir už jos ribų
5. ThinkPad X serija
6. ThinkPad T serija
7. ThinkPad R serija
8. ThinkPad G serija
9. „ThinkPad“ nešiojamoji profesionali grafinė darbo stotis (T ir R serijos)
10. Laukiama pasirodant "Palm" delninuko su skaitmeniniu fotoaparatu
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!