LT   EN   RU  
2021 m. spalio 28 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pirmoji meilė
  Meilė > Pirmoji meilė
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-04-29
Pirmoji meilė - su mėlyne paakyje

Pirmoji meilė.

Gal ji ta kreivadantė tešlikė - garsaus aktoriaus duktė trečioje klasėje? Kaip bjaurusis ančiukas po to išaugusi į šaunią, liekną panelę.

Šokdavai su ja šeiką, dažniausiai ratelyje, per žiburėlius Tarybinės armijos ir laivyno dieną, kuri buvo dar vadinama Vyrų diena.

O valsą - susikabinus - dar buvo gėda. Paskui šūkaus iš visų pakampių: „Kavalierius su pana virė košę su smala".

Tada išdrįsdavai žaisdamas gaudynių tik įsprausti savo kreivadantę į mokyklos kampą. Viena tavo ranka atremta į sieną. Stovi šalia savo tešlikės, beveik prisiglaudęs. O ji nuo lakstymo įkaitusi, varto dideles akis pro tavo petį.

Ar visos klasiokės jau pradėjo pavydėti?

Gal pirmoji meilė buvo pionierių stovykloje?

Vokietukė iš tada dar Vokietijos Demokratinės Respublikos, išvažiuodama pažadėjusi niekada nepamiršti.

Su vokietuke pirmą kartą pasibučiavai į lūpas. Bučinius atsisveikinant matė visas pionierių būrys.

Keista, bet niekas nesityčiojo.

O gal pirmoji ir labiausiai mylima buvo ta strazdanota blondinė aštuntoje klasėje? Su kuria galėjai ne tik pasilaižyti, bet ir paliesti jos nuogas krūtis.

Laimingas, prisigraibęs ir nuo bučinių tinstant liežuviui, tu darei už ją braižybą, sprendei algebros namų darbus. Mokslui ji buvo blondinė.

Ne, pirmoji buvo rudakė mažylė, kuri padarė tave dešimtoje klasėje vyru. Tu buvai dar žalias tuose reikaluose, tik prisiklausęs iš draugų, kaip jie tapo vyrais.

Jie pasakodavo smulkiausias detales. Pasigardžiuodami. Kaip atsegė liemenėlę. Kaip jos priešinosi, kol leido įkišti ranką į kelnaites.

Netapti vyru septyniolikmečiui buvo tiesiog nepadoru.

Galėjai likti „abeliu" visam gyvenimui, su kuriuo gėda nueiti į plotą gerti alaus ar vyno. Paglamžyti vienkartines, vakarui skirtas „čiuvichas", kaip tada vadindavo paneles.

Mažylė rudakė, nors porą metų jaunesnė, nebuvo iš tų, kurios ilgai laužėsi.

Tai tau buvo pirmas kartas, o ji šiuose reikaluose jau buvo patyrusi.

Norėdavai ją matyti kasdien. Tada dar nemokamu telekomo telefonu su rudake prapliurpdavai valandas.

Romantiški pasivaikščiojimai naktį po tada dar veikiantį Kultūros ir poilsio parką.

Ir smūgis į akį Kultūros rūmų diskotekoje. „Gorkio chebrai" patiko tavo mažylė. Jiems prireikė nakčiai vienkartinės „čiuvichos".

-------------------------------------------------------------------

Į vyrus draugai įšventindavo tik po siaubingo testo.

Reikėjo bičiuliams „ekspertams" atsakyti į keletą intymių klausimų. Vienas jų: „Ką jautei, kai pirštais palietei jai tarp kojų?"

Teisingas atsakymas: „Drėgmę".

Sveikinu. Tu - vyras.

Šaltinis

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Visuotinė istorija (44)    Astrologija (27)    Mokesčiai (8)    Viešieji ryšiai (20)    Archeologija (42)    Darbdaviai (10)    Nusikaltimai (6)    Budizmas (73)    Energetika (13)    Shidokan (3)    Sektos žudikės (6)    Tėvynės sąjunga (4)    Mitingai (5)    Egzorcizmas (11)    Konditerija (10)    Logistika (12)    Maxima (10)    Nešiojami kompiuteriai (12)    Makaronai (2)    Kulinarija (181)    Technologijos (1819)    Šaudymas iš lanko (2)    Vynas (16)    Kaimo turizmas (5)    Striptizas (8)    2009 metų horoskopas (15)    Hobi (106)    Skorpionas (7)    Kultūra (749)    Vaiduokliai (23)    Meilė (138)    Miniatiūros (7)    Bibilija (10)    Kornreksai (3)    Fizika (11)    Netolerancija (6)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Elektroninės šiukšlės (10)    Pirmoji meilė (3)    SSL sertifikatai (6)    Rinkimai (23)    Meninė gimnastika (14)    Mistika (9)    Šventės (117)    Draudimas (7)    BTV (3)    Meilė bloguose (6)    Vėlinės (5)    Žvejyba (30)    Seimo Pirmininkas (2)
1. Pirmoji mano meilė
2. Pirmoji meilė
3. V. Liesionis: „Pirmoji meilė 10-12 klasėse"
4. Mano pirmoji meilė
5. Pirmoji meilė: nebanalūs pasakojimai banalia tema
6. Mano pirmoji meilė
7. Pirmoji meilė
8. Neišsipildžiusi pirmoji meilė. Jonas Grinius Salomėjos Nėries kūrybinėje biografijoje (1 dalis)
9. Pirmoji meilė
10. Neišsipildžiusi pirmoji meilė. Jonas Grinius Salomėjos Nėries kūrybinėje biografijoje (2 dalis)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!