LT   EN   RU  
2021 m. spalio 25 d., pirmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Pirmoji meilė
  Meilė > Pirmoji meilė
Lankomumo reitingas Publikuota: 2008-11-17
Pirmoji meilė
Ar žmogus gali suprast, kas yra meilė? Ar tai jausmas? Ar tiesiog prisiminimas?

Kai myli žmogų, esi visiškai atsidavęs tik jam, apie save beveik jau nebegalvoji, nesupranti, net ir to, kad tas žmogus yra tavęs nevertas. Nepastebi, kad jis tau nuolat meluoja, tiesiog negali patikėti, kad tas žmogus , kurį taip myli, gali būti toks bjaurus melagis. Neklausai draugų, kurie tau sako jį pamiršti. Ir vėl viska jam atleidi, viska uždarai savyje ir gyveni toliau, tikėdamasi, kad jis pasikeis. Bet juk pati supranti, kad žmonės niekad nesikeičia , tai sakai ir jam, bet jis prisiekinėję savo meile tau, ir tu, žinoma, juo patiki, arba bent jau nori patikėti... Ir pagaliau tai atsitinka, jis iš tiesų pasikeičia, parodo, kad tikrai tave myli, o juk tau niekada nebūna taip gerą. Ir šitai, viena dieną jis tave palieka. Tiesiog išeina, net nepasakęs, kodėl jo jausmai tau, atšalo. Visada prisiekinėjęs, kad tu esi jam ypatinga, kad esi jo pirmoji meilė, dabar jis tave palieka taip, kaip visas kitas. Ir tu lieki su daugybę klausimų, bet žinai, kad į juos atsakymo nebebus.

Supranti, kad jau nesusi gražinsi jo, kaip susi gražindavai anksčiau. Tau belieka tik jį pamiršti... Atrodo lengva pamiršti žmogų, kuris visa laiką tave tik skaudino, melavo ir tuščiai žadėjo, bet tik tu gali suprast, kad tikrai nėra taip lengva... Pagaliau tu gauni atsakymus, dabar jau žinai kodėl jis tave paliko. O juk tai buvo taip paprasta, juk pati giliai širdyje žinojai, kad jis NIEKADA tavęs nemylėjo ir tu tiesiog jam atsibodai. Atrodo tai labai skaudu, bet tau, tai buvo džiaugsmas, nes šie žodžiai tave išgelbėjo. Dabar tu nekenti jo už tai, kad jis pas tave negrįžo, nes žinoma, ir vėl būtum jam atleidus.

Dabar žinai, kad jis ir vėl toks pats, koks buvo anksčiau, pagaliau pats patvirtino žodžius, kuriuos nuolat kam kartojai, dabar visiškai isitikinai, kad žmonės niekada nesikeicia ir neverta jų pakeist, nes tai tik tuščios viltis...
Galbūt dabar pati tapsi tokia pačia kaip jis, nes suprasi, kad taip gyventi daug lengviau. Laikas užgydo visas žaizdas. Tu vėl gyvensi ir lauksikol į tavo širdį ateis nauja meilė ir tikėsies, kad ji nebus tokia skaudi kaip pirmoji...

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Emo (10)    Ekologinis ūkis (2)    Fizika (11)    Neištikimybė (2)    Panayiotis Zavosas (2)    Striptizas (8)    Šokiai (56)    Atmintis (4)    Kalbos kultūra (39)    Gaisrininkai (7)    Nusikaltimai (6)    Metalinės muzikos grupės (8)    Vilniaus bendruomenės (4)    Meino meškėnas (2)    Joga (56)    Kalėdos (12)    Egiptas (24)    Tatuiruotės (7)    Kazimiera Prunskienė (13)    Šunys (67)    Visuotinė istorija (44)    Bibilija (10)    Grybų patiekalai (6)    Miniatiūros (7)    Kompiuteriai (148)    EBSW (40)    Arūnas Valinskas (4)    Avalynė (7)    Ekologiški produktai (2)    Sekimas ir privatumas (12)    Telekomunikacijos (188)    Vaiduokliai (23)    Roko muzikos grupės (10)    Teatrai (21)    Vynas (16)    Lobiai (12)    NSO (33)    Skolininkai (12)    Filatelija (11)    Viskis (8)    Parapsichologai (7)    Valstiečių sąjunga (2)    Romas (3)    Skirmantas Valiulis (32)    Gotai (17)    Šventieji (10)    Pagalba ir prevencija (124)    KGB (35)    Krikščionybė (135)    Rokeriai (3)
1. Pirmoji mano meilė
2. V. Liesionis: „Pirmoji meilė 10-12 klasėse"
3. Mano pirmoji meilė
4. Pirmoji meilė: nebanalūs pasakojimai banalia tema
5. Pirmoji meilė - su mėlyne paakyje
6. Mano pirmoji meilė
7. Pirmoji meilė
8. Neišsipildžiusi pirmoji meilė. Jonas Grinius Salomėjos Nėries kūrybinėje biografijoje (1 dalis)
9. Pirmoji meilė
10. Neišsipildžiusi pirmoji meilė. Jonas Grinius Salomėjos Nėries kūrybinėje biografijoje (2 dalis)
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!