LT   EN   RU  
2020 m. balandžio 1 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Programavimas
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Programavimas
Lankomumo reitingas Publikuota: 2002-09-13 Spausdinti Spausdinti
Kaip lankytoją nukreipti į kitą www puslapį?

Šį kartą pateiksime pavyzdėlį iliustruojantį kaip galima iš WWW puslapio priklausomai nuo lankytojo pasirinkimo, nukreipti jį į kitą puslapį. Norint geriau įsigilinti į šį pavyzdėlį reikia turėti bent minimalų supratimą apie "JavaScript" kalbą. Todėl, jei bus neaiškumų, kviečiame su šios kalbos (ir formų) pradmenimis kviečiame susipažinti šiame puslapyje. Jame yra pakankamai informacijos šio pavyzdžio supratimui.

Pateikiame WWW puslapio pradinį tekstą šios galimybės iliustracijai


Pasirinkite puslapį:


Paruošę tokį puslapį ekrane išvysite tokį vaizdą: jame, galite rinktis vieną iš dviejų puslapių adresų, kurio turinys bus pateiktas po 1,5 sekundės pauzės, kurios metu pateikiamas tarpinis informacinis pranešimas.

Pasirinkite puslapį: test1.htm test2.htm

Trumpi paaiškinimai:

kintamasis LAUKTI nurodo pauzės trukmę milisekundėmis (1500 reiškia pusantros sekundės).

SetTimeout panaudojimo pavyzdžių rasite puslapyje apie "JavaScript" eilutes, bei "JavaScript mažosiose gudrybėse"

'location.href' objektui priskiriama naujo puslapio nuoroda. Tad, jei nukreipiant į kitą puslapį, nereikia jokios pauzės - prieš tai pateiktą nukreipimo funkciją galima supaprastinti:

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Gender Loops (6)    Statyba (29)    Makaronai (2)    Paukščių gripas (21)    Sąmokslo teorijos (19)    Psichologija (89)    Kailiniai (15)    Sportas (8)    Žvejyba (30)    Narkotikai (97)    Lietuvos istorija (110)    Modemai (8)    Šventės (117)    Chemija (5)    Medžioklė (63)    Firmos (12)    Viktor Uspaskich (61)    Filologija (2)    Erotiniai šokiai (23)    Meninė gimnastika (14)    Dektinė (2)    AMD (3)    Kelnaitės (2)    Technologijos (1819)    Soliariumai (5)    Ožiaragis (7)    Žinių visuomenė (14)    Kompiuterinis piratavimas (43)    Britų trumpaplaukės katės (2)    Omnitel (12)    Mokėjimo kortelės (7)    Hakeriai (273)    Darbdaviai (10)    Vorai (2)    Velykos (10)    Vynas (16)    Spauda (3)    Mergelė (7)    Muzika (196)    Teisė (61)    Tadas Blinda (10)    Vadovavimas (185)    Kvepalai (10)    E - komercija (87)    Lotynų kalba (11)    Vytautas Bogušis (12)    Skundai (22)    Priklausomybė (3)    Įžymūs žmonės (68)    Išpažintis (16)
1. LG paleido revoliucinį portalą programų kūrėjams
2. Užsakymai iš JAV paskatino "e-sense" investuoti į trimatę kompiuterinę grafiką
3. Kas yra optimizavimas paieškos sistemoms?
4. Kaip aplenkti savo virtualius konkurentus?
5. Programavimas Ruby - pragmatiško programuotojo vadovas
6. Projektas ALGO
7. Free Paskalis
8. Programuojančių Turbo Paskaliu tinklalapis
9. JavaScript atspindžiai
10. Vaizdi rašysena
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!