LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 21 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Programos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Programos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2006-09-14
Moksleiviams ir studentams – "Microsoft" programos pigiau
Lietuvos moksleiviai ir studentai, o taip pat jų šeimos nariai turi galimybę naudotis populiariomis kompiuterio programomis labai palankiomis sąlygomis. Jiems siūlomas specialus "Microsoft Office 2003 Student and Teacher Edition" paketas, apimantis visas bazines mokymuisi būtinas programas.

Nekomerciniam naudojimui skirtą programų rinkinį gali įsigyti moksleiviai, studentai, o taip pat bendrojo lavinimo mokyklų pedagogai ir aukštesnio bei aukštojo mokslo įstaigų dėstytojai. Programinę įrangą turės galimybę naudoti ir jų šeimos nariai, nes vieną rinkinio licenciją leidžiama įdiegti net į 3 namuose esančius kompiuterius.

"Šiuolaikinio studento gyvenime kompiuteris palaipsniui tampa būtina mokymosi priemone, kurios pagalba ugdymas gali tapti ne tik įdomesnis, bet ir efektyvesnis. Suprasdami tai, stengiamės sukurti jiems kuo palankesnes sąlygas naudotis legaliomis kokybiškomis programomis ir taip siekti geriausių rezultatų", - sako "Microsoft Lietuva" generalinis direktorius Mindaugas Glodas.

Vienos mokslo bendruomenei siūlomos "Office Student and Teacher Edition" rinkinio licencijos kaina sudaro vos apie dešimtadalį standartinio "Microsoft Office" paketo kainos. Nepaisant to, į rinkinį įtrauktos visos būtiniausios vartotojams gerai pažįstamos "Office" programos: tekstų redaktorius "Word", skaičiuoklė "Excel", prezentacijų rengimo įrankis "Power Point" bei elektroninio pašto programa "Outlook".

Mokyklos ar studijų metais įsigytu programų rinkiniu galima naudotis ir po mokslo įstaigos baigimo.

"Microsoft Lietuva" įgyvendina ir įvairias kitas švietimo iniciatyvas. Nuo 2003 m. visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos gali naudoti operacines sistemas "Microsoft Windows" ir biuro programas "Microsoft Office" nemokamai.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Žinių visuomenė (14)    Filologija (2)    Statyba (29)    Šaudymas iš lanko (2)    Auklėjimas (7)    Vaizdo kortos (3)    Turizmas (151)    Modemai (8)    Sportas (8)    Draudimas (7)    Picerijos (4)    Lietuvių fantastika (11)    Geležinkeliai (4)    Labradoras (2)    Klaviatūros (11)    Skaneriai (5)    TELE-2 (7)    Šachmatai (11)    Mokėjimo kortelės (7)    Simbolika (2)    Go-go (10)    Sportas (180)    Ekologinis ūkis (2)    Kazimiera Prunskienė (13)    Šventasis Antanas (2)    Prokuratūra (4)    Pasakos (60)    Saugus internetas (11)    Leo LT (12)    Filatelija (11)    Kalbos kultūra (39)    Pelės (5)    Draugystė (10)    Šunų veislės (52)    Skamp (16)    LICS (17)    Kokainas (6)    Žala sveikatai (16)    Vaiduokliai (23)    Dalia Grybauskaitė (16)    Fantastika (21)    Samsung (3)    Aviacija (38)    Kriptografija (3)    Arūnas Valinskas (4)    Vytautas Bogušis (12)    Mobilūs ryšiai (193)    Raganos (12)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Paukščių gripas (21)
1. "Adobe" prakalbo lietuviškai
2. "Microsoft" išleido dvi naujas nemokamas programas
3. Jaunieji mokslininkai nenori, kad programos būtų suvaržytos patentų
4. Amerikos muzikantai už P2P tinklus stojasi piestu
5. Vyksta naujos Skype to SMS paslaugos beta testavimas
6. Nokia ir Vodafone supaprastins Java specifikacijas
7. Išleista nauja nemokamos garso redagavimo programos versija
8. Programa, kiną paverčianti... multifilmais
9. Tryliktoji Linux gimimo diena
10. Prasidėjo naujas antrojo Windows XP pataisų rinkinio platinimo etapas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!