LT   EN   RU  
2020 m. liepos 5 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Programos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Programos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-10-22 Spausdinti Spausdinti
Mozilla Firefox naršyklė viršijo visus lūkesčius

Buvo tikimasi, kad Firefox projektas savo naršyklės reklaminei kampanijai New York Times laikraštyje pinigus rinks dešimt dienų, tačiau reikiama suma susikaupė jau per tris dienas ir... jie vis dar siunčiami.

Reklaminė naujosios naršyklės kampanija prasidėjo antradienį. Buvo manoma, kad per dešimt dienų bent 2500 žmonių paaukos po 30$ ar daugiau, pinigus įnešdami į Firefox marketingui skirtą fondą. Šis buvo skirtas apmokėti visą puslapį užimančiai reklamai The New York Times leidinyje. Visus atlikusius pinigus buvo planuojama skirti kitiems Mozilla projektams.

Jau penktadienį Mozilla Foundation atstovas Bartas Dekremas ZDNet UK darbuotojams pranešė, kad surinkta virš 100 tūkstančių $, kurių užteks dvejoms Firefox reklamoms The New York Times laikraštyje. “Mes jau surinkome reklamai, ir liks dar, - pasakė jis. – Šie skaičiai ir tas įkvėpimas, su kuriuo buvo sutikta mūsų akcija, labai džiugina. Iš kur tik nesikreipia mums norintys padėti žmonės!”.

Iki SpreadFirefox kampanijos lėšų rinkimo akcijos pabaigos - dar septynios dienos. Visą laikraščio puslapį užimanti reklama pasirodys Firefox 1.0 išleidimo metu, numatoma data - lapkričio 9-oji. Kiekvienas akcijos dalyvis The New York Times pamatys savo vardą - beje, visi, kas “atves” dešimt ar daugiau aukotojų, gaus Community Champion statusą.

Praėjusį pirmadienį Firefox naršyklė, jau platinama kaip preview versija, buvo atsisiųsta 5 milijonus kartų - iš pradžių buvo manoma, kad per keturias savaites ji bus atsisiųsta “tik” 1 milijoną kartų.

Rašant šį straipsnį, Firefox teigiamai vertino maždaug 95% internautų. Atsisiųsti naująją naršyklę galite iš http://www.mozilla.org/

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Raganos (12)    Vestuvės (16)    IT parodos (10)    Wing Tsun (14)    Mistika (446)    Neištikimybė (2)    Ekologinis ūkis (2)    Jausmai (27)    Vokiečių aviganis (2)    Augalai (8)    Vadyba (89)    Geografija (22)    Paukščių gripas (21)    Egzorcizmas (11)    Grybai (3)    Vadovavimas (185)    Bildukai (3)    Siemens (6)    Stomatologija (6)    Pedagogika (21)    Vilniaus bendruomenės (4)    Kultūra (749)    Prezidento rinkimai 2009 (12)    Prevencija (14)    Lietuvoje (5)    Švedija (9)    Kelnaitės (2)    LNK (2)    Elektroninės šiukšlės (10)    Žindymas (14)    Advokatai (10)    Sektos žudikės (6)    Drabužiai (41)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Omnitel (12)    Žuvys (7)    Trys karaliai (5)    Šaulys (7)    Architektūra (11)    Savivaldybių rinkimai 2007 (9)    Ekonomika (5)    Išpažintis (16)    Bendravimas (743)    Atsiprašymas (3)    Paieškos sistemos (14)    Jautis (2)    NSO (33)    Egiptas (24)    Avinas (7)    Sektos (12)
1. "Adobe" prakalbo lietuviškai
2. "Microsoft" išleido dvi naujas nemokamas programas
3. Moksleiviams ir studentams – "Microsoft" programos pigiau
4. Jaunieji mokslininkai nenori, kad programos būtų suvaržytos patentų
5. Amerikos muzikantai už P2P tinklus stojasi piestu
6. Vyksta naujos Skype to SMS paslaugos beta testavimas
7. Nokia ir Vodafone supaprastins Java specifikacijas
8. Išleista nauja nemokamos garso redagavimo programos versija
9. Programa, kiną paverčianti... multifilmais
10. Tryliktoji Linux gimimo diena
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!