LT   EN   RU  
2020 m. liepos 5 d., sekmadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Programos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Programos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2004-10-25 Spausdinti Spausdinti
Išleista 1.0.0.94 Skype versija

Atnaujinta jau daugeliui mūsų žinoma KaZaA autorių nemokamų Internetinių pokalbių program Skype. Ja naudodamiesi, jūs galite nemokamai skambinti į visus žemės kampelius, perduoti failus ir greitąsias žinutes. Skype veikia progresyvios P2P (Peer-to-Peer) technologijos pagrindu, šioje versijoje - daug naujovių.

Pradėti naudoti Skype labai lengva - tereikia atsisiųsti ir įdiegti programą, užsiregistruoti ir prie kompiuterio prijungti ausines su mikrofonu. Baigta! Jūs jau galite skambinti visiems Skype tinkles esantiems savo draugams.

Skype pasižymi ne tik puikia garso kokybe, bet ir užtikrina maksimalų konfidencialumą - visas bendravimas tarp klientų automatiškai šifruojamas ir negali būti perimtas, tačiau svarbiausia yra tai, kad Skype veikimui nereikia perderinti ugniasienės ar mašrutizatoriaus - programa tiesiog veikia!

Naujausią Skype versiją galite atsisiųsti žemiau pateiktu adresu:

http://download.skype.com/SkypeSetup.exe

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Arbata (10)    Elektroninės šiukšlės (10)    Dektinė (2)    Korupcija (22)    Interjero dizainas (13)    Klubai (8)    Melagių diena (3)    NLP (8)    Kanapės (15)    Joga (56)    Draugystė (10)    Skamp (16)    Prevencija (14)    Sportas (180)    Motociklai (12)    Neištikimybė (2)    Saugus internetas (11)    Shotokan (11)    Astronomija (46)    Reklama internete (18)    Žmonės (241)    Konspiracija (2)    Moterims (34)    Zigmas Vaišvila (10)    Hipiai (9)    Velniai (9)    Naujieji metai (12)    Taksas (2)    Geografija (22)    Škotų aviganis (3)    Skaneriai (5)    Visuotinė istorija (44)    Vox Populi (14)    Kaziuko mugė (3)    Gyvūnai (174)    Rašytojai (11)    Interneto dienoraščiai (2)    Foje (3)    Savižudybė (12)    Aukštasis mokslas (13)    Mergelė (7)    Kaimo turizmas (5)    Auklėjimas (7)    Ekologija (15)    EBSW (40)    Vitaminai (2)    Mokėjimo kortelės (7)    Apatinis trikotažas (17)    Jautis (7)    Žvaigždės (19)
1. "Adobe" prakalbo lietuviškai
2. "Microsoft" išleido dvi naujas nemokamas programas
3. Moksleiviams ir studentams – "Microsoft" programos pigiau
4. Jaunieji mokslininkai nenori, kad programos būtų suvaržytos patentų
5. Amerikos muzikantai už P2P tinklus stojasi piestu
6. Vyksta naujos Skype to SMS paslaugos beta testavimas
7. Nokia ir Vodafone supaprastins Java specifikacijas
8. Išleista nauja nemokamos garso redagavimo programos versija
9. Programa, kiną paverčianti... multifilmais
10. Tryliktoji Linux gimimo diena
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!