LT   EN   RU  
2020 m. kovo 31 d., antradienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Programos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Programos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-25 Spausdinti Spausdinti
IBM išleido savo laisvai platinamą Java Runtime versiją

IBM pradėjo platinti savo nemokamą Linux sistemai sukurtą terpę Java programoms. Pasak kompanijos atstovų, tokio žingsnio buvo imtasi, norint palengvinti atvirojo kodo Java programavimo aplinkos – Eclipse - vartotojų gyvenimą. Girdi, anksčiau iš pradžių iš Sun serverio reikėdavo atsisiųsti Java Runtime, o tada iš IBM – pačią Eclipse. Tačiau šitame žingsnyje galima įžvelgti ir kitą motyvą – IBM bandymą į savo pusę pritraukti didesnį Java programuotojų kiekį ir taip sėkmingiau konkuruoti su analogiškais Sun Microsystems produktais - Sun Java Runtime Environment ir Java NetBeans IDE.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    Švedija (9)    Tiškevičiai (18)    Kriptografija (3)    Kalbos kultūra (39)    Dektinė (2)    Aerobika (3)    Grybai (3)    NLP (8)    Erich Fromm (5)    Filosofija (326)    Garso ir vaizdo technika (2)    Firmos (12)    Vilius Navickas (2)    Go-go (10)    Amerikos lietuviai (7)    Optinis ryšys (12)    Arbata (10)    Sony Ericcson (40)    Žmogaus teisės (18)    Mokslininkai (2)    Rasos (2)    Matematika (2)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Skolininkai (12)    Sveikinimai Naujųjų metų proga (5)    Alkoholizmas (15)    Spausdintuvai (12)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Maudymosi kostiumėliai (7)    Nekilnojamasis turtas (22)    Valdas Adamkus (11)    Įvaikinimas (3)    Gatvės šokiai (5)    Vandenis (7)    Mokėjimo kortelės (7)    Įžymūs žmonės (68)    Baikeriai (8)    AMD (3)    Vadovavimas (185)    Lietuvių valgiai (28)    Jurga Ivanauskaitė (17)    Pasakos (60)    Helouvynas (7)    Subkultūros (99)    Alus (22)    Ištikimybė (4)    Siemens (6)    Drakonai (36)    Vytautas Bogušis (12)    Sąmokslo teorijos (19)
1. "Adobe" prakalbo lietuviškai
2. "Microsoft" išleido dvi naujas nemokamas programas
3. Moksleiviams ir studentams – "Microsoft" programos pigiau
4. Jaunieji mokslininkai nenori, kad programos būtų suvaržytos patentų
5. Amerikos muzikantai už P2P tinklus stojasi piestu
6. Vyksta naujos Skype to SMS paslaugos beta testavimas
7. Nokia ir Vodafone supaprastins Java specifikacijas
8. Išleista nauja nemokamos garso redagavimo programos versija
9. Programa, kiną paverčianti... multifilmais
10. Tryliktoji Linux gimimo diena
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!