LT   EN   RU  
2021 m. gegužės 12 d., trečiadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Programos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Programos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-02-27 Spausdinti Spausdinti
Prasidėjo naujas antrojo Windows XP pataisų rinkinio platinimo etapas

Microsoft pradėjo naują Windows XP operacinės sistemos antrojo pataisų rinkinio platinimo etapą. Dabar šis atnaujinimas preinamas visiems šios OS anglakalbį variantą turintiems vartotojams. Nuo rugpjūčio 25 rinkinį galima atsisiųsti, automatiškai Internetu atnaujinant Windows XP Professional – jis jau yra Windows Update tarnyboje. Visas pataisų rinkinys Microsoft svetainėje pasirodė rugpjūčio 9 d., o praėjusią savaitę jį automatiškai pradėjo siųstis kompiuteriai, kuriuose įdiegta Windows XP Home sistema.

Tuo pat metu išleistos ir lokalizuotos pataisų rinkinio versijos - dabar atsisiuntimui jis išleistas anglų, vokiečių, prancūzų, korėjiečių ir kinų (tradicinės ir supaprastintos rašybos) kalbomis. Rusakalbė versija bus užbaigta šių metų rugsėjo viduryje. Iš viso lokalizuotų versijų kūrimui skirti du mėnesiai – spalio mėnesį pataisos „turi būti įdiegtos“ 100 mln. kompiuterių visame pasaulyje.

Daugelis kompanijų kol kas atideda SP2 įdiegimą, nes pastebėjo, jog jis nesuderinamas su jų naudojamomis programomis. Reikalas liečia ne tik naująją tinklo ryšius ribojančią funkciją, bet ir technologiją No Execute. Kai kurių korporacijų atstovai jau išreiškė nepasitenkinimą pagal nutylėjimą Internet Explorer įjungta iššokančių langų (pop-up‘s) blokavimo funkcija, nes ji gali blokuoti ne tik reklamą, bet ir įvairių verslo programų, naudojančių naršyklės tipo sąsają, programų langus. Šiuo atveju administratoriams reikia pasiruošti darbo vietose perderinti naršykles. Reikiamos pataisų rinkinio konfigūracijos pasirinkimui palengvinti Microsoft netgi išleido išsamią šimto puslapių instrukciją.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    P2P tinklai (2)    Televizoriai (2)    Geografija (22)    Erich Fromm (5)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Soliariumai (5)    Automobiliai (41)    Metalinės muzikos grupės (8)    Valdas Adamkus (11)    Žala sveikatai (16)    Vabzdžiai (5)    Kačių veislės (25)    Klubai (8)    Policija (2)    Sektos žudikės (6)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Pirmoji meilė (3)    Įžymūs žmonės (68)    Užsienyje (50)    NSO (33)    Liberalų sąjūdis (5)    Amerikos lietuviai (7)    Meilė (138)    Pelės (5)    Savižudybė (12)    Grybai (3)    Užgavėnes (9)    Viskis (8)    Skinheadai (9)    Stomatologija (6)    Biologija (222)    Šalys (61)    Transportas (125)    Skundai (22)    Hipiai (9)    Įdomybės (87)    Buto remontas (3)    Augalai (8)    IT parodos (10)    Kazino (10)    Maxima (10)    Erotika (8)    Kaziuko mugė (3)    Vadyba (89)    Šatrija (4)    SSL sertifikatai (6)    BTV (3)    Nacionaldarbininkų Sąjūdis (2)    Rokeriai (3)    Hakeriai (273)
1. "Adobe" prakalbo lietuviškai
2. "Microsoft" išleido dvi naujas nemokamas programas
3. Moksleiviams ir studentams – "Microsoft" programos pigiau
4. Jaunieji mokslininkai nenori, kad programos būtų suvaržytos patentų
5. Amerikos muzikantai už P2P tinklus stojasi piestu
6. Vyksta naujos Skype to SMS paslaugos beta testavimas
7. Nokia ir Vodafone supaprastins Java specifikacijas
8. Išleista nauja nemokamos garso redagavimo programos versija
9. Programa, kiną paverčianti... multifilmais
10. Tryliktoji Linux gimimo diena
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!