LT   EN   RU  
2021 m. balandžio 15 d., ketvirtadienis Straipsniai.lt - Teminis naujienų ir straipsnių katalogas
  Programos
  Technologijos > Kompiuterinės technologijos > Programos
Lankomumo reitingas Publikuota: 2005-03-03 Spausdinti Spausdinti
Nokia ir Vodafone supaprastins Java specifikacijas

Galbūt, išgirdusios, kad IBM išleido savo Java versiją, Nokia ir Vodafone kompanijos rimtai nusiteikė neatsilikti. Jos kurs supaprastintą Java technologijos specifikaciją, orientuotą naudojimui mobiliuosiuose įrenginiuose. Priminsime, kad Amerikos korporacijos Sun Microsystems pateiktas Java standartas leidžia kurti keliose platformose veikiančias programas, sugebančias veikti bet kurioje operacinėje sistemoje. Vis dėl to programuotojams tenka taikytis prie konkrečių įrenginių konstrukcinių ypatybių, tokių, kaip, pavyzdžiui, ekrano matmenys. Naujoji specifikacija kaip tik ir skiriama pagerinti Java programų suderinamumą su įvairių gamintojų mobiliaisiais įrenginiais, taip pat „palengvintas“ Java standartas turėtų sumažinti užbaigtos programinės įrangos kainą. Papildomą informaciją galite rasti aukščiau paminėtų kompanijų svetainėse.

Straipsniai.lt

Griežtai draudžiama Straipsniai.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Cituojant būtina aiški nuoroda į Straipsniai.lt kaip informacijos šaltinį.

Atsitiktinės gairės:    AMD (3)    Velykos (10)    Menas būti kartu (2)    Homeopatija (5)    Šventės (117)    Televizija (17)    Konspiracija (2)    Atsiprašymas (3)    Kompiuterio ergonomika (8)    Teisė (61)    Vilniaus bendruomenės (4)    Anglų kalba (35)    Viktor Uspaskich (61)    Lengvosios muzikos grupės (27)    Aerobika (3)    Nealkoholiniai gėrimai (12)    Artūras Zuokas (41)    Psichiatrija (64)    Miestai (14)    KGB (35)    Regbis (4)    Optinis ryšys (12)    Vynas (16)    Vytautas Bogušis (12)    Policija (2)    Kornreksai (3)    Kovos menai (72)    Vaizdo kortos (3)    Politikai (183)    Politika (363)    Jautis (7)    Telekomunikacijos (188)    Grupės (81)    MTV (5)    Lietuvoje (16)    Geležinkeliai (4)    Bendruomenės (158)    Rasizmas ir ksenofobija (9)    Literatūra (239)    Prekės ir paslaugos buičiai (2)    Vitaminai (2)    Tiškevičiai (18)    Sony Ericcson (40)    Vaizdo sistemos (34)    Mergelė (7)    Interneto dienoraščiai (2)    Rytietiški šokiai (16)    Šunys (67)    Chemija (5)    Statyba (29)
1. "Adobe" prakalbo lietuviškai
2. "Microsoft" išleido dvi naujas nemokamas programas
3. Moksleiviams ir studentams – "Microsoft" programos pigiau
4. Jaunieji mokslininkai nenori, kad programos būtų suvaržytos patentų
5. Amerikos muzikantai už P2P tinklus stojasi piestu
6. Vyksta naujos Skype to SMS paslaugos beta testavimas
7. Išleista nauja nemokamos garso redagavimo programos versija
8. Programa, kiną paverčianti... multifilmais
9. Tryliktoji Linux gimimo diena
10. Prasidėjo naujas antrojo Windows XP pataisų rinkinio platinimo etapas
   
 
     
Prisijunk prie gerbėjų rato Google Plus! Mūsų jau 500. Skelbk informaciją, dalinkis naujienomis. Būk matomas!